Specifikace OnePlus 10R prozrazeny. Kde jsme je už jenom viděli?

OnePlus Nord 2 Recenze 1

Od čínského výrobce OnePlus očekáváme v následujících měsících hned několik nových zařízení. Kromě představení OnePlus 10 Pro pro globální trh se má ukázat také Nord CE 2, Nord 2T, Nord 3 či OnePlus 10R. O posledně zmíněném jsme se nyní dozvěděli detaily. Známý leaker Yogesh Brar ve spolupráci se serverem 91mobiles totiž přinesl specifikace. Na co se u tohoto modelu můžeme těšit?Realme GT 2 Pro recenzeNepřehlédněte

Recenze Realme GT 2 Pro: odvážný útok na nejvyšší příčky

OnePlus 10R by mohl být, stejně jako jeho předchůdce 9R, cenově dostupným smartphonem určeným pro vybrané trhy. Přesto má být jeho výbava poměrně působivá: 6,7” AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, čipset MediaTek Dimensity 8100, 150W bleskurychlé nabíjení či 50Mpx hlavní fotoaparát s čipem Sony IMX766 a optickou stabilizací obrazu, který pravděpodobně bude doprovázen 8Mpx širokoúhlým fotoaparátem a 2Mpx makrem. Naopak přepínač zvukových profilů bude podle informací serveru PriceBaba chybět.

realme gt 3 neo 3
Vzhled OnePlus 10R by měl být stejný jako v případě Realme GT Neo 3

Pokud jsou vám tyto parametry povědomé, nemýlíte se – jedná se víceméně o stejnou výbavu, jakou přinese na trh Realme GT Neo 3. OnePlus by si od svého kolegy mělo vypůjčit také design a méně vybavenou variantu s 5000mAh baterií a 80W nabíjením.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku