Domů » Články » Soutěž: vyhrajte TOP smartphone Samsung Galaxy S9

Soutěž: vyhrajte TOP smartphone Samsung Galaxy S9

Ve spolupráci s českým zastoupením značky Samsung jsme pro vás připravili soutěž o jeden z nejlépe vybavených smartphonů letošního roku – Galaxy S9 (recenze). Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a doufat, že se štěstí usměje právě na vás.

Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 běží na Androidu 8.0 Oreo, který doplňuje vlastní uživatelské prostředí s řadou chytrých funkcí. V útrobách se nachází velmi výkonný hardware v čele s osmijádrovým čipem Exynos 9810, 4 GB RAM, 64GB interním úložištěm a 5,8″ Super AMOLED displejem s Quad HD+ rozlišením (1440 × 2960 px). Pro focení je připravený 12Mpx fotoaparát se skvělou světelností f/1.5; přední selfie kamerka láká na 8Mpx rozlišení a světelnost objektivu f/1.6.

Samsung Galaxy S9: recenze

Smartphone je vybavený hybridním slotem na druhou nanoSIM kartu či microSD kartu. Kapacita vestavěného akumulátoru je rovných 3000mAh a samozřejmě nechybí podpora rychlého i bezdrátového nabíjení. Po dokoupení speciálního příslušenství Samsung DeX Pad můžete Galaxy S9 používat také jako přenosný počítač.

Pokud tento skvěle vybavený smartphone vyhrát, stačí pouze odpovědět na níže uvedené soutěžní otázky a mít trochu štěstí. Ten, jehož správná odpověď dorazí 1989. v pořadí, získá Samsung Galaxy S9 v černé barvě a s 64GB interní pamětí. A to není všechno, k telefonu přidáme ještě kompaktní Bluetooth reproduktor Scoop design EO-SG510.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 24. května 2018, 19:00 a končí po dosažení 1989. správných odpovědí, nejpozději však 31. května 2018, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Smartphone Samsung Galaxy S9 v černé barvě a se 64GB interní pamětí + přenosný Bluetooth reproduktor Samsung Wireless Speaker Scoop design EO-SG510 získá ten výherce, jehož správná odpověď dorazí 1989. v pořadí.

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru P. Novák (příklad) bude zveřejněno v samostatném článku na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa a e-mail) budou využity pouze pro potřeby vystavení předávacího protokolu a následného zaslání výhry.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 1989. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 1990.).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Aktualizováno 31. května: soutěž byla ukončena. Výherce jsme vyhlásili zde.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.