Domů » Bleskovky » Nová dokovací stanice Samsung DeX Pad už je v prodeji

Nová dokovací stanice Samsung DeX Pad už je v prodeji

Samsung na český trh uvedl novou generaci dokovací stanice DeX Pad, která je určena pro majitele chytrých telefonů Galaxy S9 (recenze), Galaxy S9+ (recenze), Galaxy S8, Galaxy S8+ a Galaxy Note8. Tato stanice umožňuje využívat telefon v kombinaci s velkou obrazovkou či monitorem. Díky němu mohou uživatelé podporovaný smartphone připojit k většímu monitoru, klávesnici a myši, a využívat speciálního desktopového rozhraní pro práci s dokumenty a aplikacemi, ale i pro sledování videa či hraní her.

Dex Pad se dodává s HDMI kabelem, nabíječkou do zásuvky a datovým kabelem. Doporučená koncová cena pro český trh byla stanovena na 2 499 Kč včetně DPH.

Samsung Galaxy S9: recenze

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

19 komentářů

 1. No to jste dost odbyli. Co třeba popsat rozdíly oproti předešlé verzi nebo nedej bože vlastní poznatky z užívání? Nebo novinařina se už nenosí?

  • A navíc máte borci blbě cenu, stanovena je na 2990,-, viz:
   [odkaz]

   Takže to celé jste pojali jako placenou reklamu jednoho prodejce a ještě to blbě neoznačili jako PR.

   Ach jo.. Tak schválně, jestli jste tak mizernou prací přesvědčili k vypnutí adblocku? Ne.

  • Uni, vlastní poznatky z užívání (a recenzi) uděláme, až zařízení od výrobce dostaneme na test – zatím na něj čekáme. A cenu blbě stanovenou nemáme, 2 499 Kč je částka, která byla uvedena v tiskové zprávě, která nám dnes přišla přímo od českého zastoupení Samsungu.

  • uni: To, že Samsung na svém eshopu prodává DeX Pad za 2990Kč neznamená, že je to cena, která byla stanovená výrobcem. ;)

  • shepii (neregistrovaný): Ale on je to obchod výrobce;)

  • uni: není, je to obchod oficiálního distributora, který tady prodává Samsung a jiné značky.

  • uni: Zaprvé jak píše Thermy a zadruhé i kdyby tomu tak bylo, tak nikde není psáno, že výrobce musí na svém oficiálním eshopu prodávat za stejnou cenu, jakou stanoví ostatním prodejcům. ;) Drž se věcí, kterým rozumíš (jestli teda nějaké takové jsou) a od marketingu se radši drž co nejdál, protože ti evidentně nic neříká.

  • A) Je to e-shop toho, kdo zde zastupuje Samsung, ergo, je to obchod výrobce. Alza je oficiální distributor.
   B) Cena do distribuční sítě a cena, kterou výrobce má na svém eshopu mohou být samozřejmě dvě odlišné věci (byť to rozhodně není std.). A aktuální cena je 3k.

  • uni:
   A) Ne. Je to e-shop toho, kdo zde zastupuje Samsung, ale není to obchod výrobce. Alza je oficiální distributor.
   B) „A cenu blbě stanovenou nemáme, 2 499 Kč je částka, která byla uvedena v tiskové zprávě, která nám dnes přišla přímo od českého zastoupení Samsungu.“

   To jsi opravdu tak hloupý, nebo tak jen chceš vypadat?

  • uni: Celou tiskovou zprávu včetně doporučené maloobchodní ceny 2499Kč najdeš tady – [odkaz]

   Pořád jak s tatarem.

  • zipiik (neregistrovaný): Ale; uvědomuješ si, že případný problém není u mě?????

  • uni: Tvůj největší problém je, že máš místo IQ WC.

  • uni, samozrejme nikdo ani ty nemuze za to jakou ma mentalni vybavu. Ale nemuzes porad vinu hazet na redakci:)

  • Ale v tom WC musí být nachcáno a nasráno.

 2. Težce odfláknutý článek, tady to upadá :/

 3. Od Samsungu se jedná o velice chytrý marketing. První verze byla cokoliv ale ne uživatelsky přívětivá, zato pro část uživatelů zdarma jako bonus. Druhá verze je plně placená a uživatelsky přívětivější. Co však chybi jje odezva od uživatelů a praktické zkušenosti s používáním, takhle to vypadá, že pár zkušeben něco vyzkoušelo ale jinak nic. Skoupí na slovo jsou jak u Samsungu tak i technické portály. Že by jednalo jen o další slepou kolej ?

  • Janek,ty vůbec nevíš o čem mluvíš,ale prostě se potřebuješ vyblejt.

 4. Počkám si na recenzi, věděl jsem že nový Dex připravují a už je tady. Uvidím co na to uživatelé.. Cena velice příjemná.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).