Domů » Články » Soutěž: vyhrajte originální USB kabely Golf a Mizoo

Soutěž: vyhrajte originální USB kabely Golf a Mizoo

Nabíjecí kabel k vašemu smartphonu rozhodně nemusí vypadat nudně. Důkazem jsou i originální kabely značek Golf a Mizoo. Zatímco USB kabely Golf sázejí především na praktičnost (recenze), jelikož v portfoliu najdete třeba i řešení s microUSB, USB-C i Lightning konektorem, které se hodí především na cesty, Mizoo láká na originální design a atraktivní motivy (recenze).

V naší nové soutěži máte možnost získat nejen kabely s několika konektory, ale také praktické USB klíčenky, barevné, svítící či extrémně pevné kabely s kovovým opletením, kožené kabely s nejrůznějšími motivy a dámy ocení i speciální střapec na kabelku. Popis jednotlivých typů kabelů najdete ve výše odkazovaných recenzích.

A co musíte udělat, abyste některou z výher získali? Stačí jen správně zodpovědět připravené soutěžní otázky a mít trochu štěstí. Pokud vaše odpověď dorazí v požadovaném pořadí, výhra je vaše.

O co hrajeme + výherní pořadí správné odpovědi:

 1. cena (výherní pořadí 11.): Golf 3 v 1 kabel (microUSB, Lightning a USB-C) + Mizoo X19 microUSB kožený + Mizoo X900 microUSB střapec černý
 2. cena (výherní pořadí 77.): Golf klíčenka s microUSB a Lighning konektorem + Mizoo microUSB X51 kabel s motivem modrý + Mizoo X900 microUSB střapec růžový
 3. cena (výherní pořadí 111.): Golf kabel 2 v 1 modrý (microUSB a USB-C) + Mizoo K2 klíčenka
 4. cena (výherní pořadí 199.): kovový kabel Golf Lightning + microUSB Mizoo Graffiti X28
 5. cena (výherní pořadí 222.): kovový kabel Golf microUSB + Lightning Mizoo Graffiti X28
 6. cena (výherní pořadí 333.): Mizoo Lightning X61 kabel s motivem fialový + kovový Golf kabel s USB-C
 7. cena (výherní pořadí 399.): Mizoo klíčenka s microUSB konektorem
 8. cena (výherní pořadí 444.): kovový Golf kabel s USB-C konektorem
 9. cena (výherní pořadí 499.): Mizoo Graffiti X28 microUSB kabel
 10. cena (výherní pořadí 555.): Golf kabel 2 v 1 růžový (microUSB a USB-C)
 11. cena (výherní pořadí 599.): Mizoo X19 riflový Lightning kabel
 12. cena (výherní pořadí 666.): Golf LED kabel microUSB
 13. cena (výherní pořadí 699.): Golf LED kabel microUSB
 14. cena (výherní pořadí 777.): Mizoo Graffiti X28 Lightning kabel
 15. cena (výherní pořadí 799.): Golf kovový USB-C kabel

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 27. září 2017, 09:00 a končí po dosažení 799. správných odpovědí, nejpozději však 10. října 2017, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Jednotlivé výhry (celkem 15) získají ti výherci, jejichž správné odpovědi dorazí ve výše uvedeném pořadí.

6. Výherci budou pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce bude zveřejněno na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 111. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 112).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Aktualizováno 3. října

Soutěž již byla ukončena. Výherce jsme kontaktovali na uvedených e-mailových adresách.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Diskuze k článku

 1. Golf kabel USB mám doma už. Je super, jen ty barvy mohly jinak vykoumat. Misto modry mohli dat zelenou :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).