Domů » Bleskovky » Skládací Galaxy X zatím žádnou certifikací neprošel, kódové označení patří odolnému zařízení

Skládací Galaxy X zatím žádnou certifikací neprošel, kódové označení patří odolnému zařízení

Samsung údajně v příštím roce představí smartphone Galaxy X, který má nabídnout skládací konstrukci a možná i ohebný displej. Jeho příchod dokonce potvrdil prezident mobilní divize Koh Dong-Jin, před nedávnem se dokonce některé patenty naznačující vzhled jeho prostředí. Už se také zdálo, že Galaxy X prošel mnoha certifikacemi pod kódovým označením SM-G888N0, nyní se však ukazuje, že toto číslo patří ke zcela jinému zařízení.

Stránky Samsungu odhalily, že se bude jednat o profesionální zařízení se zvýšenou odolností a podporou sítí LTE-R, která bude využívána pro vysokorychlostní komunikaci na jihokorejské železnicí síti. Standard LTE-R bude nahrazovat síť GSM-R, která se aktuálně používá na více než 70 tisících kilometrech železnice po celém světě, včetně té naší.

Samsung Galaxy X tak oproti předchozím domněnkám zřejmě žádnou schvalující certifikací neprošel, a jeho příchod tak nebude na pořadu dne. Na něm nyní budou nové vlajkové modely Galaxy S9 a S9+.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments