Domů » Bleskovky » Skládací Galaxy X zatím žádnou certifikací neprošel, kódové označení patří odolnému zařízení

Skládací Galaxy X zatím žádnou certifikací neprošel, kódové označení patří odolnému zařízení

Samsung údajně v příštím roce představí smartphone Galaxy X, který má nabídnout skládací konstrukci a možná i ohebný displej. Jeho příchod dokonce potvrdil prezident mobilní divize Koh Dong-Jin, před nedávnem se dokonce některé patenty naznačující vzhled jeho prostředí. Už se také zdálo, že Galaxy X prošel mnoha certifikacemi pod kódovým označením SM-G888N0, nyní se však ukazuje, že toto číslo patří ke zcela jinému zařízení.

Stránky Samsungu odhalily, že se bude jednat o profesionální zařízení se zvýšenou odolností a podporou sítí LTE-R, která bude využívána pro vysokorychlostní komunikaci na jihokorejské železnicí síti. Standard LTE-R bude nahrazovat síť GSM-R, která se aktuálně používá na více než 70 tisících kilometrech železnice po celém světě, včetně té naší.

Samsung Galaxy X tak oproti předchozím domněnkám zřejmě žádnou schvalující certifikací neprošel, a jeho příchod tak nebude na pořadu dne. Na něm nyní budou nové vlajkové modely Galaxy S9 a S9+.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

11 komentářů

 1. Karásku, ty si prostě nedáš pokoj. Už třetí článek o tomtéž, dokonce s použitím těch samých fejkových obrázků.
  I kdybys napsal dalších tisíc článků na stejné téma nic nezměníš na tom, že technologie, která toto umožmuje neexistuje. I kdyby jí ted někdo kvůli tobě vymyslel, stejně bude trvat minimálně rok a půl, až dva, než se objeví první takovej stroj v prodeji. Co takhle se podívat na opravdu zajímavé a existující technologie, co třeba mrknout na jiné, než tvoje milované výrobce.

  • Jakub Karásek

   Přeji krásné vánoční ráno.
   Mohu se zeptat, která technologie podle vás neexistuje? Samsung má na ohebné displeje spousty patentů, a spoustu funkčních prototypů již ukázal na několika veletrzích. Navíc prezident Samsung Mobile před nedávnem potvrdil, že první ohebné zařízení je v plánech Samsungu pro příští rok. [odkaz]

   Btw Samsung opravdu není můj milovaný výrobce, ani v nejmenším :)

  • Věc souvisí s nanotechnologiemi, Samsung&spol mají defakto oproti vlastním plánům zpoždění s uvedením technogie, nikdo vnější netuší, v jakém stavu to mají v laboratořích. Ohnutý OLED (Edge) je defakto derivát této snahy.

  • Michale, méně tlachat, víc se zajímat. Ať zase nejsi za blbce. Krásné svátky.

  • rudolfe, rufolfe, drz se sve rady hlavne ty sam. To co ve zdejsich diskusich predvadis je tragedie.

  • Prosím, rád se poučím ze svých chyb.

  • Vedle chlapce, tam se ti to zase jednou povedlo.

  • I ty brepto.

  • breptas tady jenom ty, moulo. A vedles to uplne zabil. SStuduj, at nejsi za stejneho tupce jako uni.

 2. Tak odolné telefony od samsungu.usngu až na ten poslední, nestojí většinou za nic.
  Neskutečně okleštěné, baterie nic moc a používaly/ji snad TN panely….s tou Mizernou čitelnosti, úhly a podáním barev na přímém světle, je to spíše od samsungu.singu špatný vtip.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).