Samsung uvolnil finální Android 9.0 pro Galaxy Note 9

Sasmung dnes začal uvolňovat aktualizaci na Android 9.0 Pie pro model Galaxy Note 9 (recenze). Finální verzi předcházelo vydání čtyř testovacích verzí, které si zájemci mohli vyzkoušet v rámci beta programu; ted v České republice oficiálně nebyl dostupný, nicméně dostat testovací verze Androidu 9.0 nebylo nijak složité.

Pokud jste svůj Note 9 aktualizovali podle našeho návodu a v telefonu již máte poslední (čtvrtou) betu, máme pro vás poslední aktualizační soubor na finální verzi. Najdete jej v závěru našeho návodu.

Na redakčním Galaxy Note 9 již máme finální verzi Androidu 9.0 Pie s prostředím One UI nainstalovanou :-)
Na redakčním Galaxy Note 9 již máme finální verzi Androidu 9.0 Pie s prostředím One UI nainstalovanou :-)

Finální verze nese označení N960FXXU2CRLT a již obsahuje lednovou sadu bezpečnostních záplat. V současné době je aktualizace dostupná pouze v Německu, ale dá se očekávat, že během následujících dnů, maximálně týdnů se dočkáme také v České republice a na Slovensku.

Pokud vás zajímá, jaké další smartphony od Samsungu se aktualizace dočkají, mrkněte se do tohoto článku. V průběhu února by se aktualizace na Android 9.0 Pie měli dočkat také majitelé Samsungu Galaxy S8, S8+ a Note 8. Pro Galaxy S9 a S9+ byla aktualizace uvolněna 24. prosince 2018.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku