TOPlist

Samsung potvrdil termín dalšího Unpacked eventu. Následně ho ale smazal

samsung galaxy z fold 3 gesture control

Korejský gigant Samsung má v zásobě pořádnou dávku chytrých zařízení, která čekají na své představení. Z dostupných úniků už víme, jak budou vypadat ohebné telefony, chytré hodinky s Wear OS a bezdrátová sluchátka, nicméně ohledně data jejich představení dosud panovaly dohady.

Nebyl by to ale Samsung, kdyby ani tento střípek informace neunikl na veřejnost předčasně. O neoficiální potvrzení se postarala ruská pobočka na svých stránkách, kde na krátkou chvíli ukázala podstránku týkající se právě akce Unpacked. Dominantním prvkem stránky byly dva abstraktní tvary, jež s trochou představivosti připomínají ohebné telefony Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3.

samsung unpacked 2021
Pozvánka na Samsung Unpacked zmizela tak rychle, jak se objevila

Kromě toho byla stránka doprovázena sloganem „budoucnost se rozvine novým způsobem, již velmi brzy“. Ruská pobočka Samsungu nezapomněla připojit také datum 11. srpna a čas 16:00. Je velmi pravděpodobné, že se jedná o finální datum a čas konání akce, na oficiální potvrzení si nicméně musíme počkat.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku