Domů » Bleskovky » Samsung potvrdil termín dalšího Unpacked eventu. Následně ho ale smazal

Samsung potvrdil termín dalšího Unpacked eventu. Následně ho ale smazal

Korejský gigant Samsung má v zásobě pořádnou dávku chytrých zařízení, která čekají na své představení. Z dostupných úniků už víme, jak budou vypadat ohebné telefony, chytré hodinky s Wear OS a bezdrátová sluchátka, nicméně ohledně data jejich představení dosud panovaly dohady.

samsung galaxy z fold 3 gesture control
Samsung Galaxy Z Fold 3 má být hlavní hvězdou večera (Zdroj: LetsGoDigital)

Nebyl by to ale Samsung, kdyby ani tento střípek informace neunikl na veřejnost předčasně. O neoficiální potvrzení se postarala ruská pobočka na svých stránkách, kde na krátkou chvíli ukázala podstránku týkající se právě akce Unpacked. Dominantním prvkem stránky byly dva abstraktní tvary, jež s trochou představivosti připomínají ohebné telefony Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Z Flip 3.

samsung unpacked 2021
Pozvánka na Samsung Unpacked zmizela tak rychle, jak se objevila

Kromě toho byla stránka doprovázena sloganem „budoucnost se rozvine novým způsobem, již velmi brzy“. Ruská pobočka Samsungu nezapomněla připojit také datum 11. srpna a čas 16:00. Je velmi pravděpodobné, že se jedná o finální datum a čas konání akce, na oficiální potvrzení si nicméně musíme počkat.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Neleaknuli už náhodou loni ruský Samsungové nějakou podporu S20 FE nebo S21? Já mám pocit že jste o tom tady i psali. Holt tam je jiná skladba národa a asi nějaký NDA moc neřešej haha

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).