Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Buds 2 hrají všemi barvami. Některé z nich překvapí

Samsung Galaxy Buds 2 hrají všemi barvami. Některé z nich překvapí

Korejský gigant Samsung se ve svém mobilním odvětví nezaměřuje pouze na chytré telefony, ale také na bezdrátová sluchátka. S jejich vývojem pomáhá firma AKG, kterou Samsung před několika lety začlenil do svých struktur. V případě bezdrátových sluchátek se tato investice rozhodně vyplatila, o čemž svědčí úspěch Galaxy Buds+, Galaxy Buds Live či nejnovějších Galaxy Buds Pro.

samsung galaxy buds 2 1
Samsung Galaxy Buds 2

Nebyl by to Samsung, kdyby již pilně nepracoval na nástupcích posledně jmenovaných sluchátek. Chystané Galaxy Buds 2 mají svým vzhledem připomínat nejvybavenější špunty korejské firmy a stejně jako ony budou disponovat hned několika barevnými variantami.

Zatímco největší pozornost vzbudila například bronzová či tmavě modrá barva u předchůdců, spekulovaný model Galaxy Buds 2 má přijít ve čtyřech barevných kombinacích – kromě tradiční černé a bílé mají být na výběr také zelená či fialová barva.

Pokud jsou rendery přesné, barva se týká jak samotných sluchátek, tak vnitřku nabíjecího pouzdra. Vnější strana nabíjecího pouzdra by měla být vždy bílá, což není příliš obvyklé.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).