TOPlist

Samsung Galaxy Watch 4 dostanou prvotřídní výbavu za sympatickou cenu

Samsung Galaxy Watch 4 Classic 4

O chystaných chytrých hodinkách od Samsungu toho víme poměrně dost. Do oficiálního představení modelů z řady Galaxy Watch 4 už mnoho času nezbývá, zajímavých informací ale na povrch vyplouvá stále ještě dostatek. Poslední úniky odhalily nejen výbavu hodinek, ale také jejich cenu.

Řada chytrých hodinek Galaxy Watch 4 se bude pyšnit čipsetem Exynos W920, kterému bude dělat společnost 1,5 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti. S těmito parametry hravě strčí do kapsy všechny aktuální modely s WearOS a mohou se také směle měřit s úhlavním nepřítelem v podobě Apple Watch Series 6.

Chybět by neměla ani Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, podpora LTE, analýza stavby těla, pokročilé snímání spánku či měření VO2 Max, míry okysličení krve a aktuálního srdečního tepu.

Zatímco informace o specifikacích podal server SamMobile, ceny pro změnu dodal kanadský Amazon. Samsung Galaxy Watch 4 budou k dispozici v průměrech 40 a 44 mm s hliníkovým tělem za cenu 310 kanadských dolarů (cca 5 400 korun), respektive 347 kanadských dolarů (cca 6 000 korun) v případě větší verze.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic se na trh dostanou ve verzích o průměru 42 a 46 mm s tělem z chirurgické oceli za cenu 428 kanadských dolarů (cca 7 500 korun), respektive 464 kanadských dolarů (cca 8 000 korun) za větší model.

Oficiálního oznámení bychom se měli dočkat 11. srpna na akci Galaxy Unpacked, přičemž do prodeje by hodinky podle Amazonu měly jít až 27. srpna.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku