Domů » Bleskovky » Samsung láká na odhalení ohebného telefonu. Nabídne displej s velikostí tabletu

Samsung láká na odhalení ohebného telefonu. Nabídne displej s velikostí tabletu

Jihokorejský Samsung se přibližuje k odhalení prvního ohebného telefonu. Prototyp strávil roky ve vývoji a nyní nastal čas, aby se ukázal veřejnosti. Alespoň to naznačuje tweet, který výrobce umístil na svůj oficiální účet. Samsung láká na velké odhalení na nadcházející vývojářské konferenci (Samsung Developer Conference), která startuje 7. listopadu v San Franciscu.

Na pozvánce se píše: „the crossroads between the present and the future“ (volně přeloženo jako křižovatka mezi současností a budoucností). Text navíc doprovází animace dvou rozevírajících se linek, což už je skutečně velká nápověda, o čem bude Samsung na konferenci mluvit.

Společnost v minulosti již několikrát ohebný telefon málem ukázala, z plánů ale vždy sešlo. To by se však mělo příští měsíc změnit. V redakci jsme rozhodně zvědaví, s čím se Samsung na konferenci pochlubí.

Lenovo předběhlo Samsung: v Šanghaji ukázalo ohebný telefon

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments