Domů » Bleskovky » DJ Koh: chystáme telefon s plochou tabletu, který snadno složíte do kapsy

DJ Koh: chystáme telefon s plochou tabletu, který snadno složíte do kapsy

Skládací telefon od Samsungu bývá v posledních týdnech velmi často skloňován, nicméně o jeho reálné podobě zatím můžeme pouze spekulovat. Šéf mobilní divize společnosti Samsung DJ Koh, se o chystané novince rozpovídal a řekl, že půjde o chytrý telefon, který bude po rozložení zároveň možné používat jako tablet.

Samsung hraje na oblíbenost velkých displejů a praktičnost

Koh v rozhovoru prozradil, že pokud chce Samsungu přijít se skutečně skládacím telefonem, musí to být opravdu smysluplné a musí se jednat o zařízení, které bude uživatele bavit používat.

Skládací telefon od Samsungu bude možný k použití jako tablet, přitom jej však snadno schováte do kapsy (ilustrační obrázek)

Koh zdůraznil, že chystaná novinka rozhodně nebude tím typem zařízení, které po pár měsících upadne v zapomění. Předpokládá se slušný zájem, neboť velké displeje jsou v dnešní době pro uživatele velice atraktivní. Podívejme se například na Galaxy Note 9 nebo iPhone Xs Max. Navíc díky možnosti složení přístroj snadno vložíte do kapsy, což je velké plus.

Ohebný Galaxy F: částečné odhalení už za měsíc, prodej začne příští rok

Samsung není jediný, kdo se snaží o skládací telefon. V těsném závěsu mu na záda dýchá Huawei, který překonal Apple a stal se druhým největším výrobcem smartphonů na světě. Nyní si brousí zuby na Samsung a ve svých laboratořích také pracuje na vývoji podobného typu zařízení.

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

Samsung svůj skládací telefon také bere jako test toho, jak na přístroj budou reagovat recenzenti a trh. Poté se rozhodne, co dál… doufejme tedy, že nepůjde o slepou větev a že takové zařízení skutečně bude radost používat.

Radek Chlup

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments