Domů » Bleskovky » Samsung má nového šéfa mobilní divize. JK Shina nahradil DJ Koh

Samsung má nového šéfa mobilní divize. JK Shina nahradil DJ Koh

I přes to, že je Samsung stále světovou jedničkou co s týče prodeje mobilních zařízení, celkové výsledky nesplnily očekávání globálního vedení značky, a to především z hlediska prodejů zakřiveného modelu Galaxy S6 edge. A právě z tohoto důvodu se Samsung rozhodl současného šéfa mobilní divize JK Shina vyměnit za kolegu DJ Koha, který měl doposud na starosti platební systém Samsung Pay a záležitosti spojené s operačním systémem Tizen.

Tip ke čtení – Samsung finančními výsledky za druhé čtvrtletí neoslnil, sníží cenu Galaxy S6 a S6 edge

JK Shin nadále zůstává v Samsungu na pozici co-CEO. Rozhodně bude zajímavé sledovat, s jakými změnami přijde nový šéf mobilní divize DJ Koh, který bude zodpovídat například za prodeje chystaného vlajkového modelu Galaxy S7 (více informací). Ten by se podle posledních spekulací měl ve světle reflektorů ukázat už 21. února před zahájením Mobile World Congressu v Barceloně.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments