Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S11: fotografie čelních skel prozrazuje bezrámečkový design

Samsung Galaxy S11: fotografie čelních skel prozrazuje bezrámečkový design

Na začátku příštího roku představí Samsung vlajkovou modelovou řadu Galaxy S11 (možná se tak ale vůbec jmenovat nebude), dočkat bychom se měli celkem tří modelů – Galaxy S11e, S11 a S11+. Zdá se, že na speciální model s přídomkem 5G tentokráte nedojde, neboť 5G konektivitou by měly disponovat všechny tři varianty už v základu. Rozdíly mezi jednotlivými modely budou zejména ve velikosti, rozdíly jsou patrné na uniklé fotografii čelních skel všech tří modelů.

galaxy s11
Fotografie čelních skel prozrazuje bezrámečkový design

Nejmenší Samsung Galaxy S11e má dostat 6,3 nebo 6,4“ displej, klasický Galaxy S11 obdrží 6,7“ panel a konečně největší Galaxy S11+ se bude pyšnit 6,9“ displejem. Zdá se, že se Samsungu ještě více podaří zmenšit rámečky nad a pod displejem, takže telefony by mezigeneračně nemuseli nijak drasticky narůst. Fotografie také naznačuje, že by i nejmenší a nejlevnější model mohl dostat panel s postranním zakřivením.

Smartphony řady Galaxy S11 budou vlajkové lodě v každém ohledu, seznam všech očekávaných novinek týkajících se fotoaparátu si můžete přečíst v našem dřívějším článku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
30 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments