Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 6: Premiéra v polovině srpna? Dočká se i Evropa?

Samsung Galaxy Note 6: Premiéra v polovině srpna? Dočká se i Evropa?

Nedávno jsme vás informovali o tom, že by měl nový vlajkový model společnosti Samsung přijít ve dvou variantách – klasické a odlehčené. Datum představení jsme odhadovali někdy na přelomu srpna a září. K bližšímu termínu odhalení novinky nyní také přispěl Evan Blass (@evleaks), který má za to, že k odhalení nástupce Samsungu Galaxy Note 5 dojde v týdnu začínajícím 15. srpnem.

Galaxy Note 6 by měl přinést mnoho nového, jmenovitě například konektor typu USB-Czvýšenou odolnost a jiné vychytávky. Ve výbavě najdeme 5,8″ Slim RGB AMOLED displejem s Quad HD rozlišením (1440 x 2560 px), 6 GB LPDD4 RAM a 64/128GB interní pamětí typu UFS 2.0. Chybět možná bude slot na paměťovou kartu. Hlavní fotoaparát se Super OIS má nabídnout 12Mpx rozlišení a ve výbavě samozřejmě najdeme i speciální pero S-Pen.

Doufejme, že se tentokrát s distribucí nezapomene ani na Českou republiku, potažmo Evropu, jelikož současná generace (Galaxy Note 5) k nám ani na Slovensko bohužel cestu nenašla, alespoň ne oficiální cestou.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).