Domů » Bleskovky » Repasovaný Note 7 jde na dračku, v Koreji je vyprodaný

Repasovaný Note 7 jde na dračku, v Koreji je vyprodaný

Nechvalně známý Samsung Galaxy Note 7 se dočkal svého oživení v podobě modelu Galaxy Note FE. O repasovaný model je v domovské Koreji velký zájem, po dvou měsících od uvedení na trh je kompletně vyprodaný. Podle zdrojů prodal korejský gigant přes 400 000 repasovaných modelů.

V modelu Galaxy Note FE byly použity všechny součástky, jejichž výroba byla po loňské aféře ukončena. Hlavní změnou je baterie, která má nižší kapacitu, konkrétně 3 200 mAh. Samsung momentálně neplánuje prodávat další jednotky v Koreji, ale zvažuje prodej v zámoří. Cena repasovaného Note 7 je 699 000 jihokorejských wonů (cca 13 500 Kč), což je výrazně méně, než původní model.

Samsung se snaží vytěžit každý cent z neprodaných Galaxy Note 7

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. Tak ja se nedivim … nebyt problemu s tou baterii, tak to byl asi nej telefon roku.

  2. Taky bych ho vzal, misto Note 8 s hloupym USB C nabijenim

  3. Vlastimil Simcik

    To by mě zajímalo, odkud všichni berete ty ceny 13500Kč. Ceny na Ebay se pohybují kolem 800 – 1000USD, levněji než kolem 18000Kč se sehnat nedá..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).