RED Hydrogen One: první telefon s holografickým displejem se začne prodávat v létě

Výrobce high-endových digitálních kamer RED loni v červenci oznámil zahájení vývoje prvního smartphonu s holografickým displejem na světě. V průběhu roku jsme pak měli možnost podívat se jak na design telefonu, tak na fungování samotného displeje. Kdy si toto zařízení budou moci koupit první zájemci?

RED aktuálně vyjednává podporu u amerických operátorů, do jejich nabídky by se mohl telefon Hydrogen One dostat v průběhu letošního léta. Ještě dříve by měly být odbaveny předobjednávky odblokované verze.

Pokud se podíváme na klasické parametry, čeká nás telefon s 5,7″ displejem s rozlišením 1 440 × 2 560 pixelů, čipsetem Qualcomm Snapdragon 835, masivní 4 500mAh baterií a hybridním šuplíkem na dvě SIM s možností výměny jedné za paměťovou kartu. RED Hydrogen One rozhodně nepatří mezi levná zařízení – hliníková varianta přijde na 1 200 dolarů (asi 24 900 korun bez DPH), varianta s titanovým tělem bude stát 1 600 dolarů (asi 33 200 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Milan (neregistrovaný)

    To automatický spouštění videa si strčte do zadku.
    Jinak adblock.

  2. Milan (neregistrovaný)

    Jestli vám to stálo za to.
    U mě jste od teď bez reklam.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *