TOPlist

RED Hydrogen One: první telefon s holografickým displejem se začne prodávat v létě

Výrobce high-endových digitálních kamer RED loni v červenci oznámil zahájení vývoje prvního smartphonu s holografickým displejem na světě. V průběhu roku jsme pak měli možnost podívat se jak na design telefonu, tak na fungování samotného displeje. Kdy si toto zařízení budou moci koupit první zájemci?

ℹ️ Stačí jeden klik! Přidejte si nás mezi mezi preferované weby, případně nás sledujte v Google Zprávách, nebo na Seznam.cz

RED aktuálně vyjednává podporu u amerických operátorů, do jejich nabídky by se mohl telefon Hydrogen One dostat v průběhu letošního léta. Ještě dříve by měly být odbaveny předobjednávky odblokované verze.

Pokud se podíváme na klasické parametry, čeká nás telefon s 5,7″ displejem s rozlišením 1 440 × 2 560 pixelů, čipsetem Qualcomm Snapdragon 835, masivní 4 500mAh baterií a hybridním šuplíkem na dvě SIM s možností výměny jedné za paměťovou kartu. RED Hydrogen One rozhodně nepatří mezi levná zařízení – hliníková varianta přijde na 1 200 dolarů (asi 24 900 korun bez DPH), varianta s titanovým tělem bude stát 1 600 dolarů (asi 33 200 korun bez DPH).

ℹ️ Stačí jeden klik! Přidejte si nás mezi mezi preferované weby, případně nás sledujte v Google Zprávách, nebo na Seznam.cz

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích.

Kapitoly článku