TOPlist

Řada Galaxy A7x od Samsungu je minulostí, nástupce se zřejmě nedočkáme

Samsung Galaxy A53 5G recenze 1
  • Příchodu smartphonu Samsung Galaxy A74 se pravděpodobně nedočkáme
  • Spekuluje se o konci celé modelové řady
  • Ticho po pěšině je i v případě nástupce Galaxy S21 FE

Výrobci se širokými portfolii se jejich prostřednictvím snaží uspokojit co nejširší spektrum zákazníků. Někdy se ale telefony ze stejné stáje nevyhnou vzájemné konkurenci, a tak se nezřídka stane, že někdo musí z kola ven. V případě korejského Samsungu to nejspíš bude celá jedna řada, konkrétně ta s označením Galaxy A7x, alespoň podle nizozemského webu Galaxy Club. Posledním modelem z této by tak zůstal Galaxy A73 5G.

Ačkoli se to může zdát zvláštní, neboť série Galaxy A7x patřila mezi to nejlepší hned po vlajkových modelech, u zákazníků si příliš velkou oblibu nezískala. Mnohem populárnější jsou modely Galaxy A5x a není se co divit – v mnoha případech se jednalo o skvělá zařízení, která příkladně kombinovala slušné parametry s příznivou cenou. Připlácet si tak za o něco málo lepší výbavu a větší displej se chtělo jen málokomu – ostatně o něčem podobném se nyní přesvědčuje Apple, jehož iPhonu 14 Plus se také dvakrát nedaří.Samsung Galaxy A53 5G recenze 1 1Nepřehlédněte

Recenze Samsung Galaxy A53 5G: déjà vu

Poměrně překvapivě je ticho po pěšině také ohledně Galaxy S22 FE, jakéhosi předstupně k nejvybavenějším zařízením značky. Pokud by Samsung neobsadil ani tuto židli, vznikla by v jeho portfoliu poměrně velké mezera mezi Galaxy A54 a Galaxy S23, které se chystají. Toho by mohla využít konkurence.

Jaké má plány korejský gigant do budoucna, nejspíše nastíní 1. únor, na kdy je prý naplánováno představení nových vlajkových modelů.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku