Vlajkové modely Galaxy S23 mají datum uvedení. Dočkáme se v únoru

900 450 Galaxy S22 Ultra
  • Nad konkrétním datem představení modelů Galaxy S23 dosud visel otazník
  • Známý leaker potvrdil, že k němu dojde 1. února

Představení nových vlajkových smartphonů od Samsungu se nezadržitelně blíží a i když korejská společnost potvrdila dodržení tradice, tedy že k odhalení dojde začátkem příštího roku, přesné datum dosud s jistotou neznáme. Podle různých spekulací se mělo jednat o přelom ledna a února, konkrétně se spekulovalo o datu mezi 30. lednem a 5. únorem 2023. Hádanku nyní rozsekl známý leaker, který tvrdí, že Samsung již finální odpověď zná.

Ice Universe na svém twitterovém účtu sdílel jednoduchou zprávu, ve které stojí „1. února“. Není tedy těžké odhadnout, že má na mysli právě datum představení vlajkových modelů Galaxy S23, o kterých se poslední týdny a měsíce čile spekuluje. Premiéra se tedy má odehrát o 8 dní dříve než v minulém roce, kdy se veřejnosti představily současné modely z řady Galaxy S22.Galaxy S23 Ultra 1Nepřehlédněte

Galaxy S23 Ultra na detailních obrázcích. Jaké změny Samsung chystá?

Nyní musí toto datum ještě potvrdit samotná korejská firma, avšak Ice Universe platí za spolehlivý zdroj. Dle dostupných informací se opět můžeme těšit na trojici zařízení, přičemž nejvybavenější model Ultra se bude nejspíše pyšnit 200Mpx fotoaparátem či nejnovějším čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Kapitoly článku