Domů » Bleskovky » Pro hráče: software Honor Gaming+ zvýší výkon na smartphonu View 20

Pro hráče: software Honor Gaming+ zvýší výkon na smartphonu View 20

Značka Honor představila na letošním MWC v Barceloně zcela nový software Honor Gaming+, který je určený pro majitele vlajkového modelu Honor View 20 (recenze). Software se skládá ze série technologických aktualizací zvyšujících výkon a kvalitu grafického zobrazení mobilních her. Společnost zároveň představila celý ekosystém aplikací, které využívají umělou inteligenci společně s 3D TOF fotoaparátem. Milovníkům populární hry Fortnite byl také předveden nově dostupný Honor Guard skin, který mohou ve hře využít.

Pro hráče: software Honor Gaming+ zvýší výkon na smartphonu View 20
Pro hráče: software Honor Gaming+ zvýší výkon na smartphonu View 20

„Jsme o další krok blíže našemu cíli se do tří let umístit mezi TOP 5 značek chytrých telefonů. Revoluční technologie Honor Gaming+ zlepšuje grafický výkon telefonu, a uspokojuje tak rostoucí nároky mladých uživatelů, kteří jsou velmi nároční v hodnocení mobilních her. Společně až s futuristickými aplikacemi pro 3D TOF fotoaparát a novým skinem pro hru Fortnite přinášíme naším zákazníkům nové a výjimečné zážitky,“ říká prezident značky Honor, George Zhao.

Software Honor Gaming+ snižuje při hraní hry Fortnite spotřebu energie o 20,34 %. Optimalizací prošly také oblíbené hry jako QQ Speed nebo Arena of Valor, a proto si mohou nyní hráči vychutnat více detailů i ostřejší obraz. U příležitosti uvedení modelu View 20 byla představena také spolupráce s vývojářskou společností Epic Games. Vedle ještě lepšího herního zážitku s Fortnite mohou fanoušci této úspěšné mobilní hry využít i exkluzivní přístup ke skinu Honor Guard. Podobnou akci měl v minulosti Samsung ve spojení s Galaxy Note 9.

Majitelé smartphonu Honor View 20 si mohou stáhnout speciální skin do hry Fortnite
Majitelé smartphonu Honor View 20 si mohou stáhnout speciální skin do hry Fortnite

Díky samostatnému 3D TOF fotoaparátu Honor View 20 získávají interaktivní mobilní hry. Fotoaparát je vybavený funkcí detekce hloubky, rozpozná lidský skelet a pohyb snímá v reálném čase, což uživatelům umožňuje využívat nejrůznější interaktivní funkce. Značka Honor plánuje i v budoucnu úzce spolupracovat s vývojáři mobilních her, aby mohla svým fanouškům nabídnout integrovaný 3D TOF ekosystém, který rozšíří hranice sociálních médií, zábavy, her i nakupování.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).