Cena:

Příští vlajková Motorola bude nerozbitná, prozrazuje upoutávka

Lenovo koná 25. července v New Yorku tiskovou konferenci, na které představí svůj nový vlajkový smartphone společně se spoustou modulárního příslušenství Moto Mods. Z vrcholových smartphonů Lenovo Moto byl letos zatím představen pouze slabší model Moto Z2 Play (více informací), brzy však dorazí jeho výkonnější a odolnější varianta.

Podle nové upoutávky má připravovaná novinka „rozbít naše očekávání“, což jasně chápeme jako lákadlo na novou generaci technologie ShatterShield, tedy nerozbitného displeje, kterým disponoval loňský model Moto Z Force. Posun v technologii nerozbitných skel zřejmě vyústí v absenci standardního vlajkového „neodolného“ modelu, což ostatně prozradila i nedávno uniklá roadmapa Lenova – letos bude jen Moto Z2 Play a Moto Z2 Force.Nepřehlédněte

Lenovo pro letošek chystá 9 nových smartphonů Moto: známe jejich výbavu

Zatím není jasné, pod jakým jménem a praporem půjde chystaná novinka do světa – Lenovo chce letos vrátit do hry značku Motorola na úkor značky vlastní; ostatně sama upoutávka na blížící se událost pochází od Motoroly, a nikoliv od Lenova.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.