Cena:

Lenovo pro letošek chystá 9 nových smartphonů Moto: známe jejich výbavu

Společnost Lenovo letos prozatím představila dva smartphony Moto, konkrétně Moto G5 a G5 Plus, na cestě však má mnohem více zařízení s legendárním kruhovým logem s písmenem M uprostřed. Chystané telefony pokrývají snad všechny cenové a výkonnostní kategorie, takže si vybere skutečně každý.

moto

Moto Z a Z Force

Na nejvyšší stupínek se opět postaví řada Z, která bude obsahovat dva modely Z a Z Force. Oba dostanou 5,5“ Full HD displej a podporu příslušenství Moto Mods, verze Force navíc podle předchozích zvyklostí přijde se zvýšenou odolností. Výkon obstará čipset Qualcomm Snapdragon 835, fotoaparát na zadní straně bude duální, chybět nebude ani čtečka otisků prstů na čelní straně.

moto-z2-play

Moto X

Řadu Moto X bude jako jedinou tvořit jeden model s 5,2“ displejem a skleněným tělem. Telefon bude disponovat odolností IP68 a jeho záda bude zdobit duální fotoaparát.

moto-x-2017-press-render-696x502

Moto GS a GS Plus

Ne, nejedná se o překlep. Lenovo chce letos představit další dva smartphony z řady G, tentokráte po vzoru Apple s přídomkem S. Menší Moto GS má mít 5,2“ FullHD displej a kovové tělo, větší GS Plus dostane displej o 0,3 palce větší a bude se pyšnit duální kamerou.

Moto E a E Plus

Za rozumnou cenu má Lenovo nabídnout dva telefony z řady E, přičemž základní model dostane 5“ HD displej, větší E Plus pak 5,5“ HD displej a olbřímí akumulátor s kapacitou 5 000 mAh. Nebude chybět ani čtečka otisků prstů.

moto-e4

Moto C a C Plus

Na samém chvostu portfolia Lenova bude stát řada C, kterou budou tvořit dva pětipalcové smartphony, první s předpotopním rozlišením 854 × 480 px, druhý s rozlišením HD. Lišit se bude i kapacita akumulátoru, menší model dostane baterii s kapacitou 2 350 mAh, větší 4 000 mAh. Oba telefony budou pohánět čipsety od MediaTeku s podporou sítí LTE.

moto-c-plus_final

Potěšující je, všechny zmíněné telefony má pohánět Android 7.x Nougat.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.