Domů » Bleskovky » Postapokalyptická adventura FAR: Lone Sails míří na Android a iOS

Postapokalyptická adventura FAR: Lone Sails míří na Android a iOS

Pokud smartphone kromě zvládání běžné agendy občas používáte i k odreagování se například hraním her, možná vás potěší novinka, kterou můžete od dnešního dne zakoupit na Google Play i App Store. Jedná se o adventuru FAR: Lone Sails, která původně vznikla jako studentský projekt a dosud byla k dispozici pro PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch.

far lone sails

Ve hře se ocitnete v jakémsi postapokalyptickém světě a vašim úkolem je udržovat v pohybu parní vzducholoď steam-punkového vzhledu plněním různých úkolů. Celá hra je ve 2D a herní design vypadá na první pohled velmi netradičně. Tuto novinku švýcarského studia Okomotive si můžete stáhnout od 22. října za 99 Kč.

FAR: Lone Sails - Launch Trailer
‎FAR: Lone Sails
Cena: 99,00 Kč
FAR: Lone Sails
Cena: 129,99 Kč

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).