Domů » Bleskovky » Pořiďte si Samsungu Galaxy S9 / Note 9 se slevou a zajímavým bonusem

Pořiďte si Samsungu Galaxy S9 / Note 9 se slevou a zajímavým bonusem

Uvažujete před letními dovolenými o pořízení nového smartphonu? Pak by vás mohla zaujmout aktuální nabídka e-shopu MP.cz, který nabízí Samsung Galaxy S9 (recenze), Galaxy S9+ (recenze) a Galaxy Note 9 (recenze) za velmi zajímavé ceny.

mp akce vykup samsung galaxy s9 note9

Akce platí do 16. 6., nebo do vyprodání zásob. V nabídce jsou celkem tři modely: Samsung Galaxy S9 (64GB) za 12 990 Kč, Samsung Galaxy S9+ (64GB) za 14 990 Kč a Samsung Galaxy Note 9 (128GB) za 17 990 Kč.

mp akce vykup samsung galaxy s9 note9 2

To ale není vše, ke koupi obdržíte také šek na 1 200 Kč. Ten si můžete nechat proplatit v případě, že odprodáte svůj stávající telefon (minimálně za 3 000 Kč). V modelové situaci odprodeje staršího Galaxy S8 vykazujícího běžné známky opotřebení (kategorie B) získáte 5 000 Kč za telefon a vyplaceno bude také 1 200 Kč z šeku za předchozí koupi jednoho ze tří výše uvedených přístrojů. V takovém případě by vás tedy pořízení Galaxy S9 vyšlo po započítání slevy, protiúčtu a bonusu jen na 6 790 Kč.

Součástí nabídky je také možnost využít 50% slevu na pojištění, které by mělo hradit v podstatě jakýkoliv problém s telefonem. MobilPohotovost.cz na webu uvádí, že se pojištění vztahuje na polití, pád i odcizení.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Diskuze k článku

  1. V pondeli jsem koupil Note 9 a ve ctvrtek jsem ho musel vratit. Vsichni peji chvalu, ja tedy ne ..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).