Domů » Bleskovky » Osamostatněný Honor chystá vlastní chytré hodinky a fitness náramek

Osamostatněný Honor chystá vlastní chytré hodinky a fitness náramek

Po rozdělení firem Huawei a Honor vznikla otázka – jak bude vypadat budoucnost samostatné značky Honor? Menší sourozenec totiž velmi často „opisoval“ od Huawei, a to jak po hardwarové, tak softwarové stránce (aby také ne, když měli stejný vývojový tým). Zatímco na chytrý telefon bez vlivu Huawei si budeme muset ještě počkat, pokud jde o nositelnou elektroniku, máme první střípky informací.

Honor Watch limited 02
Honor MagicWatch 2 v limitované edici

U americké Federální komise pro komunikaci se objevila dvě zařízení, konkrétně chytré hodinky a fitness náramek. Z dostupných zdrojů toho nelze moc vyčíst, jen že hodinky dostanou baterii s kapacitou 180 mAh a náramek zase menší 100mAh baterii. Kromě toho jsme se dozvěděli ještě nepřekvapivý fakt, že obě zařízení budou disponovat technologií Bluetooth pro spojení s telefonem.

Nepřehlédněte – Šéf Honoru potvrdil zásadní věc. Rozhodne o úspěchu a neúspěchu budoucích smartphonů

Na detailnější informace si prozatím budeme muset počkat. Dá se ale předpokládat, že nové chytré hodinky a fitness náramek budou vycházet z Honor Magic Watch 2, respektive Honor Band 5, a to jak po designové stránce, tak co se týče ceny.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Co sa tyka fitness tak dufam ze z honor band 6 a nie 5. Tie mam na ruke a zatial spokojnost.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).