Domů » Bleskovky » Šéf Honoru potvrdil zásadní věc. Rozhodne o úspěchu a neúspěchu budoucích smartphonů

Šéf Honoru potvrdil zásadní věc. Rozhodne o úspěchu a neúspěchu budoucích smartphonů

Značka Honor se nadechuje k druhému životu. Poté, co byla kompletně vyčleněna z mateřské firmy Huawei, má před sebou nový život bez omezení a zákazů. Nedávno představený smartphone Honor V40 byl ještě vyvíjen za „starého“ režimu, ovšem budoucí telefony značky budou opět bez kompromisů.

Telefony Honor dostanou služby Google

Šéf Honoru George Zhao v rozhovoru pro čínská média potvrdil, že značka opět spolupracuje s Googlem i Microsoftem, a že všechny její budoucí telefony budou vybavené Google službami. Stejně tak Honor obnovil spolupráci s výrobci čipů Intel, AMD, Qualcomm a MediaTek, tudíž bychom neměli být ochuzeni ani o podporu tradičních procesorů.

honor

Ředitel Honoru zatím neobjasnil, zda se Google služeb dočkají i stávající telefony, nebo jen ty budoucí. Každopádně cíle značky jsou velmi neskromné – chce se stát rovnocennou konkurencí nejen pro svoji bývalou mateřskou firmu, ale i pro Apple.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Tak přání nového :-) Honoru známe
    škoda že ten druhý (google) se zatím neozval

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).