Domů » Bleskovky » Oppo Reno Ace: rekordman v rychlosti nabíjení odhaluje vzhled i parametry

Oppo Reno Ace: rekordman v rychlosti nabíjení odhaluje vzhled i parametry

Společnost Oppo vtrhne na předvánoční trh s novým vlajkovým smartphonem Reno Ace, který v rámci značky přinese několik nej a v rychlosti nabíjení předčí i veškerou konkurenci. Odhalení tohoto telefonu proběhne až 10. října, díky čínskému webovému obchodu JD.com a certifikaci Weibo si však některé detaily můžeme prozradit už nyní.

reno ace

Oppo Reno Ace: bez ploutvičky a periskopické zoomovací kamery

Oppo Reno Ace designově nijak nepřekvapí, bude se jednat o typický telefon tvořený dvěma skleněnými plochami; ta přední bude zájemce lovit na tenké rámečky, ta zadní pak na barevnou gradientní úpravu. Telefon bude vybaven 6,5″ AMOLED displejem s Full HD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 90 Hz. Namísto vysouvací ploutvičky pro selfie kamerku tentokráte Oppo sáhne k tradičnějšímu kapkovitému výřezu.

Poměrně tradiční bude i fotoaparát vzadu, v oválném fotomodulu uprostřed zad vidíme celkem čtyři čočky, avšak všechny mají kruhový tvar, tudíž na periskopický přibližovací objektiv si zřejmě musíme nechat zajít chuť. Podrobné konfigurace fotoaparátů jsou nám zatím utajeny, pouze víme, že hlavní snímač bude mít rozlišení 48 megapixelů.

Vysoký výkon, extrémně rychlé nabíjení

Oppo Reno Ace nabídne obrovský výkon, který zajistí čipset Qualcomm Snapdragon 855+ ve spolupráci s až 12 GB RAM, velkorysé bude i úložiště s kapacitou 256 GB. Telefon také bude rekordmanem v rychlosti nabíjení, jako vůbec první přijde s podporou technologie Super VOOC 2.0, která je díky výkonu 65 Wattů schopná dobít 4 000mAh akumulátor za méně než 30 minut. Nabíjení bude probíhat skrze standardní USB-C konektor, telefon potěší i tradiční posluchače hudby přítomností sluchátkového jacku.

Oppo Reno Ace bude nabízen v modro/fialové a zelené barvě, jeho premiéra se odehraje 10. října.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).