Domů » Bleskovky » Oppo na MWC přiveze fotomobil s pětinásobným (optickým) zoomem

Oppo na MWC přiveze fotomobil s pětinásobným (optickým) zoomem

Na veletrh MWC nebude chybět ani čínská společnost Oppo, byť se svojí pozvánkou si dala pěkně na čas. Svoji tiskovou konferenci koná v pondělí 27. února, pozvánka na ni vypadá následovně

oppo-mwc

Sdělení na upoutávce si veškeré zahraniční zdroje vysvětlují jako 5násobný zoom mobilního fotoaparátu, který nebude jen pouhým výřezem z hlavního snímku. Zda Oppo použije sestavu více čoček s různou ohniskovou vzdáleností, či se inspiruje u starších smartphonů Samsung Galaxy K Zoom nebo ZenFone Zoom, prozatím nevíme.

Recenze Samsung Galaxy K Zoom: Fotoaparát mobilem

Společnost Oppo ale rozhodně nemůžeme brát na lehkou váhu, v minulosti již několik zajímavých vychytávek s fotoaparáty předvedla (vzpomeňme např. na otočný fotomodul u telefonu Oppo N3), a kromě toho se v posledním kvartále stala čínskou jedničkou a globální čtyřkou v žebříčku nejúspěšnějších prodejců smartphonů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Android alfa samec

    Chci vidět světelnost. Osobně si tipnu, že výřez z fotky bez zoomu bude kvalitnější.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).