OnePlus Nord 2 CE odhalen, dostane rychlejší nabíjení a nový čipset

OnePlus Nord 2 Recenze 1

Střední třída OnePlus s označením Nord možná dostane další přírůstek. K aktuálnímu modelu OnePlus Nord 2 má přibýt novinka v podobě OnePlus Nord 2 CE. Ten by měl duchovně navazovat na model OnePlus Nord CE a mělo by se jednat o mírně ořezanou verzi plnohodnotného Nordu 2.

Server 91mobiles a leaker Yogesh Brar přišli s informacemi ohledně nového zařízení OnePlus z kódovým označením Ivan, o němž se domnívají, že by mohlo jít právě o Nord 2 CE.

Jednou z hlavních změn má být čipset Dimensity 900 5G s podporou AV1 a Bluetooth 5.2, 6,4“ OLED displej s 90Hz obnovovací frekvencí, 6/12 GB RAM a 128/256 GB vnitřní paměti. Baterie má dostat kapacitu 4500 mAh a nabíjecí výkon se má zastavit na hranici 65 W.

OnePlus Nord CE recenze
OnePlus Nord CE

V případě fotoaparátů nemá dojít k žádné radikální změně a OnePlus Nord 2 CE by měl být osazen 64Mpx hlavním fotoaparátem, 8Mpx širokoúhlým objektivem a 2Mpx makro kamerou. Na přední straně se pak má nacházet 16Mpx selfie fotoaparát.

OnePlus Nord 2 CE by se měl představit už začátkem příštího roku

OnePlus Nord 2 CE se veřejnosti pravděpodobně představí na přelomu ledna a února za cenu mezi 317–370 dolarů (cca 8 699–9 999 Kč s DPH). Jestli se dostane také do Česka, stejně jako jeho předchůdce, není v tuto chvíli jasné.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku