O2 spouští eSIM pro Samsung Galaxy Watch 4 za 99 Kč měsíčně. Nabízí i druhé hodinky za korunu

samsung galaxy watch 4

O2 jako vůbec první operátor na českém trhu spouští funkci eSIM pro chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4. Ke spuštění služby O2 Chytré hodinky dojde 15. června a zájemce vyjde na 99 Kč měsíčně včetně DPH. Operátor navíc slibuje, že eSIM pro hodinky Samsung poskytne na prvních 6 měsíců zcela zdarma.

Na uvedený model taktéž O2 nabídne exkluzivní slevu. Pokud si u něj v době od 1. do 30. června pořídíte chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4 ve verzi LTE 46 mm v černé barvě, vyjdou vás na 9 499 Kč, zároveň ale dostanete menší variantu Galaxy Watch 4 LTE 40 mm za symbolickou 1 korunu. Pro využití této nabídky bude stačit, když se zákazník přihlásí do aplikace Moje O2 a v sekci O2 Radosti si vygeneruje svůj kód. Ten pak jednoduše uplatní v e-shopu O2, píše se v tiskové zprávě.

o2 hodinky samsung 11 zdarma
O2 dává k nákupu hodinek Galaxy Watch 4 druhé jen za korunu

Technologie eSIM v hodinkách vytvoří vlastně virtuální obraz vaší klasické SIM ze smartphonu. Umožňuje tedy používat zařízení na zápěstí kompletně bez telefonu, tedy s přístupem k internetu a telekomunikačním službám operátora. To znamená, že pouze s hodinkami můžete pohodlně telefonovat, SMSkovat a samozřejmě i chatovat v messengerových aplikacích nebo třeba poslouchat hudbu přes Spotify.

Přesně před rokem přispěchal s eSIM v chytrých hodinkách T-Mobile, který službu zpřístupnil pro Apple Watch. Jeho program Apple Watch Connection vyjde rovněž na 99 Kč měsíčně a noví zákazníci mají na vyzkoušení 3 měsíce zdarma. Vodafone zatím eSIM pro chytré hodinky nenabízí.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku