Cena:

V Apple Watch lze aktivovat eSIM od T-Mobile. Volání z hodinek stojí 99 Kč měsíčně

Apple Watch SE uvod

T-Mobile dnes spouští službu Apple Watch Connection a jako první operátor v České republice tak umožňuje plné využití Apple Watch i mimo dosah spárovaného iPhonu. Od dnešního dne také zařazuje do nabídky chytré hodinky Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE ve verzi GPS + Cellular s podporou eSIM.

Apple Watch SE uvod
eSIM od T-Mobile míří do Apple Watch

Díky službě Apple Watch Connection a zabudované elektronické eSIM v hodinkách mohou majitelé chytrých hodinek od Applu volat ze svého telefonního čísla, aniž by museli být v blízkosti svého iPhonu. S nově aktivovanou službou tak lze z hodinek volat, zasílat a přijímat zprávy, používat hlasovou asistentku Siri, streamovat hudbu, využívat služby vyžadující mobilní připojení i řadu dalších funkcí.

Spárování hodinek a aktivaci služby lze provést jednoduše přímo v aplikaci Watch na iPhonu. Po propojení získají hodinky nastavení tarifu podle telefonu a v síti budou přihlášené pod stejným telefonním číslem. Můžete tedy používat obě zařízení současně nebo na sobě zcela nezávisle – například při sportovních aktivitách může nechat iPhone doma.

Apple Watch SE 20
K telefonování z Apple Watch už nepotřebujete spárovaný iPhone

Služba je dostupná pro všechny zákazníky T-Mobile s Apple Watch ve verzi GPS + Cellular, kteří mají aktivovaný mobilní hlasový tarif a aktivují si službu Apple Watch Connection. Cena služby je 99 Kč za měsíc, přičemž pokud si službu aktivujete do roka od oficiálního uvedení, získáte první tři měsíce zdarma.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.