Domů » Bleskovky » Prohlédněte si nové rendery. Ukazují Samsungu Galaxy Note 20+ v celé kráse

Prohlédněte si nové rendery. Ukazují Samsungu Galaxy Note 20+ v celé kráse

Do éteru pronikly nové rendery a video telefonu Samsung Galaxy Note 20+, které jej ukazují v celé kráse. Jsou na nich vidět některé designové změny oproti předchůdci – jednou z nich je umístění dotykového pera S-Pen, které se nyní na spodní straně nachází vlevo.

samsung galaxy note 20 front back sides

Další změnou je umístění tlačítek hlasitosti, které jsou nově na pravém boku, tak jako u jiných smartphonů řady Samsung Galaxy. Rendery také ukazují zaoblenější hrany, než má předchůdce, nebo to, že zadní hrany jsou podobně jako Galaxy S20 Ultra lehce zakřivené, zatímco displej je plochý. Na zadní straně můžeme vidět obdélníkový fotografický modul se čtyřmi senzory, který nápadně připomíná ten u modelu Galaxy S20. Podle zdroje, který obrázky „leaknul“, bude Galaxy Note 20+ o něco více než půl milimetru tlustší než předchůdce a celkovou velikostí se prý bude blížit telefonu Galaxy Note 10+.

Smartphone by měl být uveden na scénu někdy v srpnu společně s novým skládacím telefonem Samsungu Galaxy Fold 2. Údajně se bude prodávat za cenu kolem 1 099 dolarů (v přepočtu zhruba 27 500 Kč bez DPH).

First look of Samsung Galaxy Note 20 (based on leaked CAD drawings)

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

8 komentářů

  1. Na GSM arene uz jsou vsechny specifikace :D :0

    • Raz vpravo, raz vľavo. A S-pen vľavo…celé zle.

    • Ten S-pen vlevo, nevím no :/ Asi to půjde taky a bude to jen o zvyku.. Jestli se ovšem potvrdí ten plochý displej, tak to bude pecka! Že by konečně skončila éra blbostí typu – ohnutý displej, kterou Samsung začal a ostatní výrobci se toho chytli? To by mě potěšilo

  2. Predek vypada hodne dobre. Konecne vyvazeny a symetricky. Jsem rad, ze postupne Samsung zariznul ten svuj stupidni trend zahnutych rohu na displeji.

    • No symetrický – pořád je tam nahoře ta díra na selfie kameru. Pokud bychom se bavili o šíři rámečků, tak by se to dalo připustit – ovšem pak je to snad první smartphone na světě, který má rámečky takto symetrické.

  3. Akumulátor ma být 4500 mAh. To je dost málo. Když si vezmu 120 Hz a budu vycházet z Galaxy S20 ultra (pochybuji, ze by to nějak extra zoptimalizovali atp.) má to ještě o 500 mAh méně, přitom by tomu slušelo více, tedy aspoň 5500 mAh. Při předpokládaném využití tohoto stoje tu slabou kapacitu nechápu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).