Domů » Bleskovky » Prohlédněte si nové rendery. Ukazují Samsungu Galaxy Note 20+ v celé kráse

Prohlédněte si nové rendery. Ukazují Samsungu Galaxy Note 20+ v celé kráse

Do éteru pronikly nové rendery a video telefonu Samsung Galaxy Note 20+, které jej ukazují v celé kráse. Jsou na nich vidět některé designové změny oproti předchůdci – jednou z nich je umístění dotykového pera S-Pen, které se nyní na spodní straně nachází vlevo.

samsung galaxy note 20 front back sides

Další změnou je umístění tlačítek hlasitosti, které jsou nově na pravém boku, tak jako u jiných smartphonů řady Samsung Galaxy. Rendery také ukazují zaoblenější hrany, než má předchůdce, nebo to, že zadní hrany jsou podobně jako Galaxy S20 Ultra lehce zakřivené, zatímco displej je plochý. Na zadní straně můžeme vidět obdélníkový fotografický modul se čtyřmi senzory, který nápadně připomíná ten u modelu Galaxy S20. Podle zdroje, který obrázky „leaknul“, bude Galaxy Note 20+ o něco více než půl milimetru tlustší než předchůdce a celkovou velikostí se prý bude blížit telefonu Galaxy Note 10+.

Smartphone by měl být uveden na scénu někdy v srpnu společně s novým skládacím telefonem Samsungu Galaxy Fold 2. Údajně se bude prodávat za cenu kolem 1 099 dolarů (v přepočtu zhruba 27 500 Kč bez DPH).

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
#TFS
Anonym
#TFS
Offline

Na GSM arene uz jsou vsechny specifikace :D :0

Rudy
Anonym
Rudy
Offline

Raz vpravo, raz vľavo. A S-pen vľavo…celé zle.

Peťa
Anonym
Peťa
Offline

Ten S-pen vlevo, nevím no :/ Asi to půjde taky a bude to jen o zvyku.. Jestli se ovšem potvrdí ten plochý displej, tak to bude pecka! Že by konečně skončila éra blbostí typu – ohnutý displej, kterou Samsung začal a ostatní výrobci se toho chytli? To by mě potěšilo

_qam_
Uživatel
_qam_
Offline

Otřesný