Domů » Bleskovky » Nejmenší, nebo nejvybavenější? Zajímá nás, který iPhone 13 vás nejvíce zaujal

Nejmenší, nebo nejvybavenější? Zajímá nás, který iPhone 13 vás nejvíce zaujal

Podzimní představení nových chytrých telefonů od Applu je vždy jednou z nejdůležitějších událostí technologického světa. Jinak tomu nebylo ani v případě oficiálního odhalení iPhonu 13 (mini), iPhonu 13 Pro (Max), Apple Watch 7 a dvou iPadů.

iPhone 13 1 1
Letošní iPhony 13 opět vzbudily velký zájem

Na tradiční konferenci jsme se dočkali odhalení rovnou čtveřice nových iPhonů 13: nejmenšího iPhonu 13 mini, základní varianty iPhone 13, vybavenějšího modelu iPhone 13 Pro a největšího iPhone 13 Pro Max.

Každý cílí na trochu jinou uživatelskou základnu, ať už to jsou fanoušci kompaktních zařízení, zákazníci hledající nejlepší poměr cena/výkon, zájemci o 120Hz displej či uživatelé, kteří se spokojí jen s tím nejlepším.

Který iPhone 13 vás nejvíce zaujal?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Nás nicméně zajímá, který z představených iPhonů 13 zaujal nejvíce vás? Hlasujte v anketě nebo nám dejte vědět do komentářů.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

14 komentářů

 1. Ani jeden …

 2. Absolutně žádný…

 3. Letos velká nuda.

 4. Určitě iPhone 13 pro Max.
  Velký displej a nejlepší výbava.

 5. Letos je to opravdu bída. Apple by se měl konečně probrat, což ale nemusí, protože to lidem jednoduše stačí :)

  • Vodotrysk pořád nikde, co?

  • O vodotrysku si může Apple nechat jenom zdát. Stačilo by, kdyby přestal být pozadu a alespoň dohnal konkurenci. Znovu ale opakuji – uživatelům to stačí. Netřeba se více snažit ;)

 6. Čekám na nové Pixely.

 7. Jsem si jistý, že to bude větší bestseller než 12. Zaslouženě.

 8. Rozhodně iP 13 Pro 256GB

 9. Za mě iPhone 13mini. Ideální velikost. Tabletofony nejsou pro mě.

 10. Jediný co zákazníkům Applu zbylo je se holedbat před spaním, jak je to nejprodávanější telefon :-D Jinak je to podřadnej krám.

  • Přesně tak a díky tomu se Applu tak daří. Ostatní společnosti jen tiše závidí a touží mít tak věrné zákazníky.

 11. Mít doma tablet, tak s přehledem by u mě zvítězil mini. A přiznám se, že nebudu asi úplně nacházet vysvětlení pro to, pokud se jeho opětovné zařazení do nabídky ukáže jako ne až tak dobrý nápad. Jestli mobil dokáže zastat roli multimediálně-funkčního zařízení, tak nejlépe asi v souběhu větší velikosti a toho, že je doma jako jediné, aspoň tedy ve smyslu přenosného.
  Jinak, mít doma tablet, ntb, tak už jen z důvodu, že se mini, coby jedno z opravdu mála malých zařízení, chystá Apple odepsat, bych volil právě jeho.
  Příkladné vyvážení kompromisu velikosti a funkce/nositelnosti a použitelnosti.
  Škoda, ze všech čtyř modelů zrovna tento…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).