Domů » Bleskovky » Na Android, iOS i Switch vyšla aplikace Pokémon Home

Na Android, iOS i Switch vyšla aplikace Pokémon Home

Nintendo vypustilo do světa aplikaci Pokémon Home, která umožňuje přenést Pokémony z posledních „pokémoních“ her pro konzole Switch a 3DS do nejnovějšího titulu z oblíbeného univerza Pokémon Sword and Shield. Dostupná je na Switch a obě mobilní platformy.

Pokémon Home

Aplikace založená na cloudu se nabízí zdarma, pokud však hráč chce využít veškeré její funkce, bude si muset předplatit prémiový plán. Bezplatný (základní) plán má omezení v podobě možnosti si uložit pouze 30 Pokémonů a nemožnosti si přenést Pokémony, které hráč může mít v některých starších hrách pro 3DS (případně pro DS a Game Boy Advance), protože plán nepodporuje službu Pokémon Bank.

Pokémon HOME
Cena: zdarma
‎Pokémon HOME
‎Pokémon HOME
Cena: zdarma+

Aplikace každopádně stojí za stažení i v případě, že ji uživatel nehodlá moc nepoužívat. Při prvním spuštění na Androidu i iOS totiž obdrží zdarma jednoho z Pokémonů z oblasti Kanto – Charmandera, Squirtleho nebo Bulbasara –, zatímco na Switchi na něj čeká Pikachu. Dalším důvodem je to, že aplikací provází potrhlý Profesor Oak.

Martin Duchoslav

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).