Domů » Bleskovky » Na Android, iOS i Switch vyšla aplikace Pokémon Home

Na Android, iOS i Switch vyšla aplikace Pokémon Home

Nintendo vypustilo do světa aplikaci Pokémon Home, která umožňuje přenést Pokémony z posledních „pokémoních“ her pro konzole Switch a 3DS do nejnovějšího titulu z oblíbeného univerza Pokémon Sword and Shield. Dostupná je na Switch a obě mobilní platformy.

Pokémon Home

Aplikace založená na cloudu se nabízí zdarma, pokud však hráč chce využít veškeré její funkce, bude si muset předplatit prémiový plán. Bezplatný (základní) plán má omezení v podobě možnosti si uložit pouze 30 Pokémonů a nemožnosti si přenést Pokémony, které hráč může mít v některých starších hrách pro 3DS (případně pro DS a Game Boy Advance), protože plán nepodporuje službu Pokémon Bank.

Pokémon HOME
Pokémon HOME
Cena: zdarma
‎Pokémon HOME
‎Pokémon HOME
Cena: zdarma+

Aplikace každopádně stojí za stažení i v případě, že ji uživatel nehodlá moc nepoužívat. Při prvním spuštění na Androidu i iOS totiž obdrží zdarma jednoho z Pokémonů z oblasti Kanto – Charmandera, Squirtleho nebo Bulbasara –, zatímco na Switchi na něj čeká Pikachu. Dalším důvodem je to, že aplikací provází potrhlý Profesor Oak.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments