Výhody registrace
| Datum představení | 17. září 2025 |
| Cena | 11 490 Kč |
| Rozměry | 45 × 45 × 12 mm |
| Hmotnost | 38 g (56 g s řemínkem) |
| Operační systém | vlastní systém |
| Kompatibilita | Android, iOS |
| Aplikace a funkce | notifikace z telefonu, vibrace, monitoring spánku, měření sportovních aktivit, kalendář, kontakty, zprávy, hudební přehrávač, budík & stopky, počasí, vlastní ciferníky, instalace aplikací třetích stran |
| Výbava | fyzické tlačítko, vyměnitelné řemínky, reproduktor, mikrofon |
| Konstrukce | kovové tělo |
| Zvýšená odolnost | 5 ATM |
| Procesor | nezjištěno |
| RAM | nezjištěno |
| Interní paměť | 8 GB |
| Rozlišení | 454 × 454 px |
| Úhlopříčka | 1,4" |
| Technologie | AMOLED |
| Tvar displeje | kruhový |
| Doplňující informace | tvrzené sklo Corning Gorilla Glass 3 |
| Mobilní sítě | ne |
| Bluetooth | ano |
| Wi-Fi | ano |
| NFC | |
| GPS | |
| Upřesnění k GPS | dvoupásmová (L1 + L5) |
| Senzory | gyroskop, akcelerometr, srdeční tep, EKG, pulsní oxymetr (SpO2), VO2max, výškoměr, teploměr, digitální kompas, barometr |
| Kapacita | nezjištěno |
| Typ | Li-Ion |
| Čas nabíjení, parametry | 2 hodiny |
| Udávaná výdrž | až 12 dní |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Režim nabíjení | pouze kabelem |