Výhody registrace
| Datum představení | 21. dubna 2026 |
| Cena | 41 990 Kč |
| Operační systém | Android 16 |
| Rozměry | 163,16 × 76,97 × 9,10 mm (tundra umber), 163,16 × 76,97 × 8,65 mm (canyon orange) |
| Hmotnost | 236 g (tundra umber), 235 g (canyon orange) |
| Notifikační dioda | |
| Zvýšená odolnost | IP68/IP69 |
| Procesor | Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Grafický akcelerátor | neuvedeno |
| RAM | 12/16 GB |
| Interní paměť | 512/1024 GB |
| Slot na pam. kartu |
| Rozlišení | QHD+, 1440 × 3168 px |
| Úhlopříčka | 6,82" |
| Technologie | LTPO AMOLED |
| Tvrzené sklo | Gorilla Glass Victus 2 |
| Doplňující informace | 144Hz, 510 ppi, až 3600 nitů v peaku, HDR Vivid, Dolby Vision, 100% DCI-P3 |
| Zvuk | stereo reproduktory |
| Hlavní fotoaparát | 200 Mpx, f/1.5, PDAF, OIS |
| Druhý fotoaparat | 200 Mpx, teleobjektiv, f/2.0, 3× optický zoom, OIS |
| Třetí fotoaparát | 50 Mpx, teleobjektiv, f/3.5, 10× optický zoom |
| Čtvrtý fotoaparát | 50 Mpx, širokoúhlý, f/2.0 |
| Optická stabilizace | |
| Blesk | LED blesk |
| Doplňující informace | HDR, panorama, kalibrace barev Hasselblad |
| Rozlišení videa | 4K (3840 × 2160 px), Full HD (1920 × 1080 px), HD (1280 × 720 px) |
| Přední kamera | |
| Parametry kamery | 50 Mpx, f/2.4, 4K video, panorama, HDR |
| GSM | 850, 900, 1800 a 1900 MHz |
| 3G | 850, 900, 1900 a 2100 MHz |
| LTE | 850, 900, 1800, 2100 a 2600 MHz |
| 5G | |
| dual SIM | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznání obličeje | |
| Bluetooth | 6.0 |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |
| NFC | |
| Konektor | USB-C |
| GPS | |
| FM rádio | |
| Infraport | |
| Senzory | gyroskop, akcelerometr, proximity, světelný, digitální kompas |
| Kapacita | 7050 mAh |
| Typ | Si-Ca |
| Rychlé nabíjení | |
| Čas nabíjení, parametry | 100W nabíjení, 50W bezdrátové nabíjení, reverzní drátové a bezdrátové nabíjení |
| Bezdrátové nabíjení |