Microsoft představil Recon Tech ovladač pro Xbox. Kdy se dostane do prodeje?

Microsoft dnes představil novou řadu bezdrátových ovladačů Xbox Tech Series. Prvním z nich je bezdrátový ovladač s názvem Recon Tech Special Edition, který se do prodeje dostane 25. dubna za odhadovanou maloobchodní cenu 1 799 Kč včetně DPH; levný tedy rozhodně nebude.

Při vývoji nové série ovladačů se nechal Xbox tým inspirovat vojenskými technologiemi a studoval rané návrhy, vycházející z bojových brnění a mechanického sci-fi nářadí. Vrchní část těla ovladače tvoří prémiové provedení – laserem vygravírovana textura, zlaté akcenty a insignie. Zadní část těla ovladače je vybavená pogumovanými úchopy s diamantovým vzorem pro zvýšený komfort.

xbox_recon_ovladac
Recon Tech Special Edition

Tento speciální ovladač láká také na vylepšený dosah a lepší podporu technologie Bluetooth pro zařízení se systémem Windows 10 nebo Samsung Gear VR. Využít také můžete i možnosti přemapování tlačítek s pomocí aplikace Xbox Accessories App, kterou si můžete stáhnout na Xbox Store a Windows Store.

Jednou ze skvělých možností, jak využít nový ovladač na vaší konzoli Xbox One, je funkce Copilot, která umožňuje kterýmkoli dvěma bezdrátovým Xbox ovladačům, aby se tvářily jako jeden. Ta bude dostupná v rámci chystané aktualizace Creators Update v průběhu letošního roku.Nepřehlédněte

Recenze Xbox One: Next-gen zážitek nejen pro hráče

Funkce Copilot dělá z Xbox One vítanou a zábavnou platformu pro nové hráče, nebo pro ty, kteří potřebují pomoc při hraní. Hodí se tedy pro rodiče, která chtějí při hraní pomáhat svým dětem, pro zkušené hráče, kteří chtějí hráč s nováčky, ale i pro hráče, kteří pro hraní vyžadují unikátní konfiguraci (například s rukama od sebe, použití ruky a brady nebo ruky a nohy…).

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku