Máte domácího mazlíčka? Pak se rozhodně neobejdete bez této aplikace

cat dog unsplash

Pokud máte domácího mazlíčka a rádi byste jej slyšeli mluvit, díky aplikaci My Talking Pet to není žádný problém. Stačí jen nahrát jeho fotku do aplikace. Následně zkontrolujete, zdali algoritmus správně rozpoznal propozice vašeho mazlíčka, a v dalším kroku už můžete nahrávat řeč, kterou bude později váš pes nebo kočka opakovat.

Kromě mluveného slova je možné zvolit také některou z připravených písní a váš zvířecí přítel bude i zpívat. Můžete si vybrat také z množství již namluvených textů, bohužel aplikace není k dispozici v českém jazyce. Dobrou zprávou je, že váš výtvor můžete ihned odeslat například přes iMessage nebo stáhnout do paměti telefonu.

MyTalkingPet
Majitelé domácích mazlíčků si s touto aplikací užijí spoustu zábavy
‎My Talking Pet
Cena: zdarma+
My Talking Pet
My Talking Pet
Autor: ShareMob
Cena: zdarma
  • My Talking Pet Screenshot
  • My Talking Pet Screenshot
  • My Talking Pet Screenshot
  • My Talking Pet Screenshot
  • My Talking Pet Screenshot
  • My Talking Pet Screenshot
  • My Talking Pet Screenshot
  • My Talking Pet Screenshot

V aplikaci je možné přidávat i různé efekty v podobě brýlí nebo čepiček. Použitý hlas lze zrychlit i zpomalit nebo také změnit výšku jeho intonace. S vašim mazlíčkem si tedy můžete opravdu vyhrát.

My Talking Pet App for Android

Pokud u sebe zrovna nemáte žádnou použitelnou fotku, v aplikaci je databáze všech možných zvířat, které můžete pro své pokusy použít, ať už chcete rozmluvit rybu, nebo medvěda. My Talking Pet je k dispozici pro Android i iOS. Základní verze aplikace je zdarma pro Android a iOS, nicméně pokud budete chtít využívat všechny efekty a filtry, neobejdete se bez zakoupení placené verze.

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku