Domů » Bleskovky » LG zřejmě představí letošní vlajkovou loď až v dubnu

LG zřejmě představí letošní vlajkovou loď až v dubnu

Nástupce LG G6 zřejmě zamíří na trh až v dubnu letošního roku, konkrétně se mluví o datu 20. dubna, přičemž odhalení by mohlo být o měsíc dříve. Informace pochází údajně z nejvyšších míst klíčových jihokorejských operátorů.

Nová vlajková loď bude vzhledem pravděpodobně připomínat LG V30.

U novinky, která dle spekulací nabídne nový Snapdragon 845, bezrámečkový design a duální kameru, záměrně nepoužíváme označení LG G7 — vypadá to totiž, že LG přijde se zcela novým systémem pro názvy svých top modelů.

Qualcomm Snapdragon 845 oficiálně: konečně známe kompletní parametry

LG pod vedením nového šéfa tedy zřejmě nestihne tradiční premiéru na letošním MWC v Barceloně, který končí 1. března. To by mohlo poskytnout výhodu konkurentům, zejména pak Samsungu s modely S9/S9+, které právě na tomto kongresu zřejmě budou oznámeny.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

3 komentářů

  1. Pavel Kapoun

    Jak znám LG, tak existuje neděje, že se objeví „už“ na vánočním trhu 2018…

  2. Pokud si vzpomínám LG PŘIŠLO U VLAJKOVÉ LODI s rok starým čipsetem a jaké byly prodeje už víme. Nyní to zkouší s aktuálním čipsetem a snad dopadne lépe než loni. Marketingová strategie LG je však stále velkou neznámou, zejména k evropskému trhu, kde LG dobrou pozici nemá.

    • Ono je vcelku jedno, jaké to má SoC, když ti to výrobce prostě nechce prodat…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).