Domů » Bleskovky » LG V20 na prvních renderech. Inspirace modelem G5 je patrná

LG V20 na prvních renderech. Inspirace modelem G5 je patrná

Společnost LG  představí 6. září v San Franciscu svůj nový vlajkový model V20, který bude nástupcem loňské „vé-desítky“ (recenze). Výrobce s ním také bude chtít „nahradit“ nepříliš úspěšný model G5, který se ve srovnání s konkurenčními vlajkovými smartphony ostatních výrobců příliš dobře neprodává a LG tak potřebuje nový impuls.

LGV20-AA-exclusive-render-4

Jihokorejský výrobce už před nedávnem potvrdil, že chystaný model V20 bude pohánět Android 7.0 Nougat, díky čemuž se tak patrně stane vůbec prvním představeným smartphonem s tímto systémem na trhu. Opět to vypadá, že by novinka mohla přijít s duálním displejem, kdy se v horní části budou zobrazovat různá upozornění a další informace. Zadní straně naopak nelze upřít inspiraci právě u letošního LG G5.

Podle zdroje obrázků by měl mít telefon tloušťku 7,7 mm, nad ní však bude o 1,1 mm vystupovat prostor pro duální fotoaparát. Pod ním bude mít své místo čtečka otisků prstů. Tlačítka pro regulaci hlasitosti najdeme na levém boku, stejně jako u LG G5.

LGV20-AA-exclusive-render-6

Ve výbavě bychom měli nalézt Quad HD displej s úhlopříčkou 5,6 nebo 5,7″ s velmi tenkým rámečkem, procesor Snapdragon 820/821, 4 GB RAM a USB-C konektor. Tělo by mělo být vyrobeno z eloxovaného hliníku.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
19 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments