Domů » Recenze » Recenze LG V10: Bytelný obr plný příjemných překvapení

Recenze LG V10: Bytelný obr plný příjemných překvapení

Smartphone LG V10 byl představen bez velkého povyku a v podobném duchu se neslo i jeho uvedení na český trh. Výrobce to s propagací obecně nepřehání a je to škoda, jde totiž o jeden z nejzajímavějších smartphonů na trhu. Ptáte se proč?

Začněme velmi slušnou hardwarovou výbavou – šestijádrový procesor Snapdragon 808 doplňují 4 GB RAM, přední stranu zabírá 5,7palcový QHD displej a na zádech naleznete 16Mpx fotoaparát s optickou stabilizací. To samo o sobě není nic světoborného, LG V10 k tomu však přidává několik zajímavých a především originálních prvků navíc.

recenze LG V10Za zapůjčení zařízení děkujeme CZC.cz, kde si telefon můžete zakoupit

Tím prvním je sekundární displej na přední straně. Technicky jde o jeden velký displej, horní pruh však pracuje zcela nezávisle na hlavním panelu. Zajímavá je také samotná konstrukce, jejíž rám Dura Guard je vyhotoven z nerezové oceli a nabídne tak zvýšenou odolnost proti pádům. Také je zde dvojice předních fotoaparátů, které se liší ohniskovou vzdáleností. Jeden tak poslouží lépe, když se člověk fotí sám, druhý se hodí při zachycování selfie snímku s přáteli.

Pevná konstrukce a velký displej se pochopitelně musely promítnout do větších rozměrů a vyšší hmotnosti. Cena také není zrovna lidová, nicméně LG V10 si ji dokáze obhájit, jelikož přichází s řadou originálních nápadů navíc. V době psaní recenze se smartphone prodával za 16 990 Kč v oficiální distribuci. Z té neoficiální lze smartphone pořídit ještě zhruba o 1 500 Kč levněji.

Videopohled

LG V10: Recenze

Obsah balení

Nenápadná bílá krabička je rozdělená na dvě poloviny. V jedné naleznete samotný telefon, ve druhé rychlonabíječku s oddělitelným microUSB kabelem a špuntová sluchátka, která sice hezky vypadají, ale celkově poskytují spíše průměrný zvuk, byť basy jsou o něco výraznější. Chválíme za speciální povrchovou úpravu kabelu, díky které se nemá tendenci zamotávat. A díky 3,5mm výstupu si můžete připojit libovolná vlastní a v kombinaci s kvalitním zvukovým výstupem bude mít vystaráno.

img10

Konstrukce a design: Robustní obr

Jak jsem zmínil v úvodu, první, co vás na LG V10 zaskočí, je jeho velikost. 5,7palcový displej zkrátka vyžaduje svůj prostor – celkové rozměry smartphonu činí 159,6 x 79,3 x 8,6 mm. Jde tedy o vyšší hodnoty a totéž platí i pro hmotnost, která je 192 gramů.  Telefon je tedy pořádný cvalík, což má stran obrazovky na svědomí také rám Dura Guard vyhotovený z nerezové oceli 316L, z níž se vyrábí například chirurgické náčiní.

Zajímavý je také zadní kryt, který je velice pružný a povrch Dura Skin má zajistit příjemné a jisté držení. Na dotek sice ve skutečnosti není zrovna jemný, z ruky ale neklouže a přispívá spolu se zmiňovaným rámem k vyšší odolnosti telefonu proti škrábancům a především pádům. To má za následek splnění vojenského standardu MIL-STD-810G. V češtině to znamená, že pády z výšky 1,2 metru by telefon měl ustát bez problémů a vzhledem k bytelnosti konstrukce nemáme problém výrobci věřit. Pozor však, LG odolnost nikterak negarantuje, takže při uplatnění záruky z důvodů pádu neuspějete.

Zpracování je velice bytelné. Sice na těle naleznete drobné optické nedostatky, především to bylo patrné na lícování spodní plastové brady, nic však nevydává žádné podezřelé zvuky a celkově o pevnosti telefonu nemáme pochyb. LG také umožňuje sundat zadní kryt a uživatelsky vyměnit baterii – před pár lety by to nebylo nic divného, dnes jde však v dané třídě o poměrně nevídanou záležitost.

Tradiční je naopak pro LG umístění ovládacích tlačítek, která se nachází na zadní straně pod fotoaparátem a jsou tak dostupná ukazováčkem. Někomu tato inovace může vadit, my jsme si na toto umístění rychle zvykli a například během aktivního hovoru díky tomu lze velice snadno měnit hlasitost. Celkově tak V10 může mezi high-endovou konkurencí působit trochu neohrabaně a faktem je, že velikost není únosná pro každého. Skutečnost, že telefonu za šestnáct tisíc nemusí být první pád osudný, je ale rozhodně příjemná.

img11I ve srovnání s iPhonem 6s Plus či Huawei Mate S působí novinka od LG jako pořádný obr

Čtečka otisků prstů

Čtečka nalezla své útočiště ve vypínacím tlačítku na zadní straně pod fotoaparátem. Toto umístění má sice nevýhodu v nemožnosti ji používat při položení na stůl, LG to však vynahrazuje KnockOn/KnockCode odemykáním, o kterých si více povíme v kapitole o systému. Nastavení je drobet zdlouhavější, nicméně přesnost čtečky je bezproblémová. Prst samozřejmě můžete natočit v libovolném úhlu a maximálně lze nasnímat až čtyři otisky. První prodejní verze softwaru obsahovala chybu, díky které jde například přes Nova Launcher přidat neautorizovaný otisk prstu bez nutnosti potvrzení kódem (informovali jsme zde).

img08

Displej: Když 5,7palcové QuadHD panel nestačí

Hlavní displej LG V10 má úhlopříčku 5,7 palců a rozlišení 1440 x 2560 px. Jemnost 515 ppi je prvotřídní a rastr pouhým okem nerozeznáte. Barevné podání je obstojné a široká je škála jasu, který je na nejnižší úroveň vhodný i pro použití za tmy a na tu nejvyšší naopak postačí i v náročnějších světelných podmínkách. Nechybí samozřejmě jeho automatická regulace jasu; o ochranu panelu se stará krycí sklíčko Gorilla Glass 4. Čitelnost na přímém sluníčku je bezproblémová.

img17

Sekundární displej: Užitečný pomocník a informátor

Vpravo od dvojice předních fotoaparátů se nachází sekundární displej, který je technicky součástí toho prvního, v praxi na něm však funguje zcela nezávisle. Jeho rozlišení činí 160 x 1040 px a úhlopříčka je2,1 palce. Pravděpodobně se ptáte, k čemu je tahle záležitost vlastně dobrá?

Při zamčeném telefonu zobrazuje s minimální spotřebou energie čas a upozornění, po odsunutí prstem umožní rychle spustit svítilnu, fotoaparát, ztlumit zvuk či aktivovat/vypnout WiFi. Po odemčení ukazuje vámi zvolený nápis/jmenovku (můžete jej tak teoreticky využít ke krátké poznámce), naposledy spuštěné aplikace či systémové notifikace, což je velmi praktické.

Příjemná je také možnost prostřednictvím sekundárního displeje ovládat přehrávač hudby, potažmo sem můžete umístit zástupce kontaktů či nejpoužívanějších aplikací. Jak můžete vidět na fotografii, využití najde například i v aplikaci pro focení a záznam videa, kde se zobrazují přepínače režimů. Jakkoliv se tedy sekundární displej jeví na první pohled jako zbytečný, v praxi si na něj zvyknete rychle. A pokud se tak nestane, můžete jej deaktivovat – a to jak pro odemčené, tak i pro uzamčené zařízení. My jsme z něj však v redakci byli nadšeni. Jen škoda, že informace o datu se zatím zobrazují v angličtině a stejně tak nápis SecondScreen v nastavení by si zasloužil překlad.

Hardware, zvuk, konektivita: Na špičku nesahá, ale naprosto dostačuje

V útrobách „vé-desítky“ tepe šestijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 808 s frekvencí 1,8 GHz. Nejde sice o nejvýkonnější čip na trhu a ve srovnání s top modely konkurenčních výrobců poskytuje o něco nižší výkon, stále ale dostačuje na většinu myslitelných úkonů či hraní náročnějších her. Potěší štědrá 4GB porce operační paměti RAM; vnitřní úložiště s kapacitou 32 GB (k dispozici 22,03 GB) lze dále rozšířit paměťovou kartou. Výkon jsme také změřili pomocí několika benchmarků a to s těmito výsledky:

 • AnTuTu: 65 439 bodů
 • 3DMark SlingShot ES 3.1: 515 bodů
 • Geekbench: 1123/3553 bodů

LG se pochlapilo také v oblasti zvuku a smartphone tak obsahuje 32bitový DAC převodník od společnosti ESS Technology. Díky tomu si poslech užijí i náročnější posluchači a s kvalitními sluchátky je rozdíl oproti běžným telefonům znatelný. Ve výchozím stavu je však 32bitový převodník deaktivovaný a je nutné je v nastavení zapnout – připravte se ale, že v tomto případě bude zařízení při přehrávání hudby spotřebovávat o něco více energie. Reproduktor na spodní hraně nepřeslechnete ani v hlučnějším prostředí. Kvalitativně odpovídá své velikosti a určení, nejde ale o nic hrozného.

img03

Na kompromisy nenarazíte ani v oblasti konektivity. Citlivost WiFi je příkladná, stejně tak GPS fixuje polohu velmi rychle a přesně. Samozřejmostí je také kompletní podpora LTE, přítomnost NFC a nechybí ani infračervený port pro ovládání zařízení jako televize či DVD přehrávač. Ve výbavě tedy LG V10 opravdu nic nechybí a to co nabízí funguje na jedničku.

Baterie a výdrž: Ultrarychlé nabíjení jako náplast na jednodenní výdrž

Pod zadním krytem naleznete uživatelsky vyměnitelnou baterii s kapacitou 3000 mAh. To je s přihlédnutím k výbavě a velikosti spíše průměrná hodnota a v oblasti výdrže tedy žádné zázraky nečekejte. Naštěstí není problém ani při náročnějším používání dosáhnout jednodenní výdrže, naopak pro dva dny bez nabíječky už byste telefon ale museli hodně šetřit, mimo jiné aktivací úsporného režimu, který sníží jas, výkon a běh aplikací a dat na pozadí.

img09

Částečně průměrnou výdrž nahrazuje rychlé nabíjení, kdy s dodávanou nabíječkou dosáhnete 80% úrovně nabití za 55 minut a na 100 % se z nuly dostanete z nuly za zhruba 85 minut, což je výborná hodnota. Výdrž jsme také prověřili standardizovaným testem, který zahrnuje přehrávání HD videa ve smyčce s poloviční úrovní jasu a 50% hlasitostí zvuku vedeného do sluchátek. Telefon se vybil po 8 hodinách a 10 minutách, což je více méně průměrný výsledek potvrzující výše uvedené.

Operační systém, bonusový software

LG V10 v současnosti běží na Androidu 5.1, update na novější Marshmallow by nicméně měl dorazit v dohledné době. Systém doplňuje nadstavba od LG, která upravuje především grafickou podobu, uspořádání některých nabídek a přidává množství zajímavých funkcí. Běh prostředí je naprosto plynulý a stabilní, nenarazili jsme na žádné větší zadrhnutí či pády aplikací. Z hlediska optimalizace tak nemáme žádné výhrady.

Praktický je s přihlédnutím k velikosti telefonu režim pro používání jednou rukou, který aktivujete přejetím na stranu po navigační liště a zmenší okno zobrazující prostředí na vámi zvolenou velikost. Výrobce také přizpůsobil systém umístění odemykacího tlačítka na záda. Namísto čtečky můžete telefon odemknout funkcí zvanou Knock code.

Funguje tak, že spodní polovina displeje se rozdělí na čtyři stejně velké čtverce a vy si nastavíte libovolnou kombinaci poklepání na vybrané z nich. Naopak uzamčení (či probuzení) můžete provést dvojitým poklepáním na domovskou obrazovku či notifikační lištu, kde naleznete také posuvník hlasitosti.

Velký displej také vybízí k podpoře zobrazení dvou aplikací na jednou a toho docílíte tak, že v nabídce naposledy spuštěných aplikací stisknete u jednotlivých programů patřičnou ikonu. Samozřejmě se musí jednat o aplikace, které danou funkci podporují. Zajímavě je udělaný také clipboard, kdy se kopírované texty či screenshoty ukládají do výsuvné nabídky, která je při vkládání obsahu k dispozici. Díky tomu můžete zkopírovat více věcí naráz či vložit nějakou z dřívějška.

Z aplikací nad rámec standardu stojí za zmínku především poznámky QuickMemo+. Ty mohou nabýt textové či obrazové podoby, přičemž se může jednat o fotografii i náčrtek. Na jednotlivé položky se následně můžete nechat upozornit na základě času či polohy. Dále zde naleznete záznamník zvuku, jednoduchého správce souborů, funkci kancelářského balíku obstarávají Dokumenty Google. Náznakem bloatwaru je zde Evernote, který je s přihlédnutím k výše zmíněnému QuickMemo poněkud do počtu; naštěstí jej ale lze odinstalovat.

Fotoaparát a video: Vysoká škola fotografie

LG V10 využívá stejný fotoaparát jako loňská vlajková loď G4 (recenze). Jde o 16Mpx čip se světelností f/1.8. Společnost mu dělá dvoutónová dioda a přítomna je také optická stabilizace obrazu. Pochvalu si výrobce zaslouží za laserové ostření, které je velmi přesné a především rychlé.

img07

Jak už ostatně vyplývá z výše uvedeného, schopnosti fotoaparátu jsou na vysoké úrovni. Ostrost i kresba je příkladná, obraz je takřka prostý jakýchkoliv digitálních ruchů a barevné podání je rovněž věrné. Výtečná je i úroveň detailů a snímač se neztrácí ani za zhoršených světelných podmínek, kdy právě nejvíce vynikne přítomnost optické stabilizace. I když čas od času se ten opravdu povedený (noční) snímek povede vykouzlit až na několikátý pokus; ani automatika zkrátka není neomylná. Automatická expozice navíc občas trochu tápe a má tendence přepalovat světlejší objekty, stačí si ale s nastavením trochu pohrát a odměnou vám budou obstojné snímky.

Fotografie v plném rozlišení si můžete stáhnout z tohoto odkazu

Telefon dokáže zaznamenat video v několika různých rozlišeních a snímkovacích frekvencích – od 4K se 30 snímky za vteřinu, FullHD (1080p) se 30 či 60 snímky za vteřinu až po slowmotion video se 120 fps v HD (720p) rozlišení. Díky manuálnímu režimu navíc můžete přeostřovat i přímo v průběhu videa a například tak postupně zaostřovat na nějaký objekt.

LG V10: 4k video demo

Kvalita videa je taktéž velmi slušná a špatně na tom díky filtru okolních ruchů není ani zvuk. Pozor však – optická stabilizace funguje pouze pro FullHD při 30 snímcích za vteřinu a nižší, u FullHD/60 fps a 4k/30 fps nelze OIS v nastavení fotoaparátu aktivovat. LG V10 obsahuje 3 mikrofony, které lze využít i při nahrávání videa. V manuálním režimu záznamu tak můžete upravit směrovou charakteristiku, zesílit či zeslabit hlasitost nebo aktivovat větrný filtr (v přiložených ukázkách byl větrný filtr vypnutý).

Pro selfíčkáře i skupinové fotografy

Na přední straně zaujme dvojice 5Mpx fotoaparátů. Myšlenka je jednoduchá – jeden snímá v úhlu 80°, druhý je širokoúhlý a jeho záběr činí 120°. První se tak hodí, pokud fotíte sami sebe, zatímco druhý využijete například při skupinových snímcích. Výrobce tvrdí, že tato funkce částečně nahrazuje populární selfie tyče a ačkoliv se řešení může zdát jako poněkud neohrabané, přepínání je otázkou vteřiny a v praxi si jej každý fanoušek autoportrétů oblíbí. A co je důležité, díky širšímu záběru se na fotografii skutečně bez problémů vejde větší skupinka lidí. Kvalita fotografií pro potřeby selfie zcela postačuje, i když v horším světle už žádné světoborné výsledky nečekejte.

LG_V10_selfieDva fotoaparáty na přední straně není radno podceňovat. Oceníte je nejen při focení autoportrétu, ale především v případě skupinových selfie.

Schopnostem fotoaparátu odpovídá i samotná aplikace. Ta totiž nabídne velkou spoustu funkcí a každý si zde přijde na své. Sekundární displej zde slouží k přepínání režimů, přičemž můžete volit mezi jednoduchým, kdy vše řeší automatika a vy jen stisknete spoušť, automatickým, kde však lze nastavit HDR mód, panorama režim či blesk a nebo ryze manuálním.

Plně manuální mód kromě standardních nastavení ISO či vyvážení bílé umožňuje regulovat také expoziční čas či manuálně ostřit. Snímky můžete ukládat ve formátu RAW či úspornějším JPG. Ruční nastavení je přitom možné i u videa, což už je poněkud nevídaná, avšak chvályhodná záležitost. Šikovnou funkcí je také rychlé pořízení fotografie dlouhým podržením tlačítka pro snížení hlasitosti. Celá procedura od zhasnutého telefonu až po vytvoření snímku zabere asi dvě vteřiny.

Screenshot_2016-02-09-18-02-33

Všechny potřebné údaje se zobrazují v horní části obrazovky a aplikace si i přes množství nastavení zachovává přehlednost a jednoduchost. Rychlost reakcí je příkladná. Celkově tak fotografické schopnosti LG V10 hodnotíme za nadprůměrné. Schopný snímač doplňuje velmi obsáhlá aplikace a s klidným svědomím můžeme prohlásit, že se jedná o jeden z nejlepších dostupných fotomobilů.

LG V10: FullHD video demo

Závěrečné hodnocení: Jeden z nejzajímavějších smartphonů na trhu

Během téměř dvoutýdenního testování se z LG V10 vyklubal nadmíru podařený smartphone, který v mnoha ohledech předčí i ta nejdražší zařízení na trhu. Špičková výbava v čele s 5,7palcovým QuadHD displejem doplněným sekundárním panelem pro notifikace a další úkony, kvalitním fotoaparátem, pevným dílenským zpracováním a rychlým nabíjením zkrátka dokáže zaujmout, stejně jako nejrůznější bonusové funkce od výrobce.

Sekundární displej se na první pohled může zdát jako zbytečnost, jakmile jej však začnete používat, rychle si zvyknete na velmi svižný multitasking či upozornění při zhasnuté obrazovce. Jde o praktický doplněk a doufáme, že tento koncept LG neopustí. Zvukový převodník je taktéž vítanou záležitostí a pro poslech hudby je LG V10 skvělým společníkem, jakkoliv třeba k běhání se vzhledem k rozměrům a hmotnosti nehodí. To je současně asi největší překážka telefonu, jelikož tyto parametry bohužel přesahují pro mnoho lidí únosnou mez. Pokud by výrobce vypustil totožně vybavený přístroj s mírnou odtučňovací kůrou a s obrazovkou o půl palce menší, mohl by potenciálně oslovit i další skupinu zákazníků.

Příjemnou odměnou za robustnější konstrukci je však její bytelnost. Není nic horšího, než když vám telefon za částku blížící se hranici dvaceti tisíc korun spadne a poničí se. LG V10 má značný potenciál nechtěné pády přežít bez úhony, i když stoprocentní spolehlivost zaručena není. Dvojice předních fotoaparátů s různými ohniskovými vzdálenostmi poté potěší příznivce trendu selfie.

Ke kritice je toho zde mimo vyšší rozměry a hmotnost doopravdy málo. Zamrzí snad jen jednodenní výdrž a přítomnost starší verze Androidu 5.1, náprava v podobě šestkového Androidu Marshmallow by však měla dorazit v dohledné době. Jinak ale můžeme s klidným svědomím říct, že LG V10 je výborným smartphonem a cena lehce přesahující 16 tisíc, jakkoliv se může zdát vyšší, je naprosto odpovídající. Škoda, že výrobce více nezapracoval na propagaci, smartphone má totiž potenciál být vzhledem ke svým kvalitám prodejním trhákem.

LG V10

8.3

Design a zpracování

8.5/10

Výkon a optimalizace

8.5/10

Hardwarová výbava

9.0/10

Kvalita fotografií a videa

8.5/10

Výdrž baterie

7.0/10

Klady (+)

 • bytelná konstrukce
 • praktický sekundární displej
 • kvalita fotografií a videa
 • podpora rychlého nabíjení
 • nekompromisní konektivita
 • kvalitní zvukový výstup

Zápory (–)

 • do prodeje s Androidem 5.1
 • vyšší rozměry a hmotnost
 • jednodenní výdrž baterie

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

17 komentářů

 1. Karel Fuchs (neregistrovaný)

  LG V 10 mám od 17.12. 2015. Zodpovědně mohu říct, že je to vynikající telefon. Všechno je precizně popsáno v recenzi. Nevím,proč LG podcenilo propagaci tohoto přístroje. Pro milovníky velkých a silných fabletů to mohl být hit, navíc za přijatelnou cenu.

  • Kuba L. (neregistrovaný)

   Ahoj,
   píšeš, že ten telefon máš a rád bych se tě tedy zeptal jestli používáš na V10 pouzdro (nejlépe gelové nebo gumové) a jak ti v něm funguje čtečka otisků prstu.

  • Martin Knap (neregistrovaný)

   Po dlouhý době mobil, co nepotřebuje pouzdro ani sklo. Je tak bytelnej a zadní silikon absorbuje vše, že není nic potřeba. A právě ten zadní silikon kryt se skvěle drží v ruce, neklouže a příjemně a efektně padne do ruky…

  • Karel Fuchs (neregistrovaný)

   Na přenášení používám kožené pouzdro. Pouzdro přímo na Lg V10 nepoužívám, žádné se mi nelíbilo. Zdravím

  • Lukáš (neregistrovaný)

   Jsem napul spokojenym vlastnikem G3 a pomalu budu uvazovat o novem telefonu. G3 mi vyhovuje po vsech strankach. Nepouzitelnou aplikaci na poznamky (ulozene poznamky samovolne mizely) jsem nahradilou jinou a problemy s budikem se taky daji resit jinak. Vse ostatni mi vyhovuje, a proto by mel byt nastupcem zase LG. Katastrofalni je ale prijem signalu. Je to vyborne zarizeni, ale skoro bych se zdrahal rikat tomu mobilni telefon. Na volani to vetsinou staci, SMS taky casem odejde, ale internet jen velmi nouzove. Jako druhe zarizeni nosim Honor X2. Tam je signal uplne nekde jinde. Nevim, jestli je to tim, ze honor ma 2 anteny (pokud je to pravda), ale v prijmu signalu LG velmi ztacelo se vsim, co jsem prilezitostne porovnaval (Samsung, Nokia, Huawei). Prosim vsechny majitele o jejich zkusenosti s prijmem signalu u LG V 10. Diky a hezky den vsem.

 2. asex (neregistrovaný)

  Škoda že LG více tu V10 nepropaguje tak jak se zde píše je to zajímaví mobil který není drahý.

 3. Michalis (neregistrovaný)

  Pěkný telefon, od jeho koupi mě odrazuje zadní kryt. Ač zřejmě praktický, ale mě se prostě nelíbí

  • Tak na to dej cover:-) Bylo by škoda kvůli takové prkotině přijít o tak zajímavý telefon.

 4. asex (neregistrovaný)

  Zrovna ten zadní kryt je pěkný, pevný a ne jak křehké sklo. A dodává to pocit že něco vydrží.

 5. Aladin (neregistrovaný)

  Ten mobil se mi líbí, ale je to hrozná plácačka. 5″ verzi bych neodolal

 6. Karel Fuchs (neregistrovaný)

  Reaguji na dotaz ohledně příjmu signálu LG V10. Má lepší příjem než Note 3 a 4, což jsou telefóny, které jsem měl předtím. Wi-fi je také rychlejší. Takové jsou moje dosavadní zkušenosti.

 7. Mirek (neregistrovaný)

  Nevíte jestli to má bezdrátové nabíjení? Nemohu to nikde najít.

  • Rosta (neregistrovaný)

   Ano má,ale je potřeba dokoupit kryt. Na internetu (čínské eshopy) jsou jich mraky. Cena do 10 dolarů.

 8. Jan Smetana (neregistrovaný)

  Dnes ho vracím. Úžasný mobil, bohužel ani po 5ti měsících nejde rootnout.

 9. Petr (neregistrovaný)

  Mám LG V10 a je to luxus. Druhý displej je velký pomocník. Přecházím ze Samsungu a musím přiznat, že V10 je lepší než S5. Spokojenost, spokojenost, spokojenost!

 10. Rosta (neregistrovaný)

  Jsem také vlastníkem tohoto stroje. Měl jsem Nexus 5 a tak jsem si řekl, že zkusím změnu. Velmi jsem se bál velikosti, ale dnes, už bych neměnil. Velice rychle jsem si zvykl. V současné době na něm již jede android 6 a prostě paráda. Čekal jsem na G5-ku, ale po zveřejnění bylo vymalováno. Excelentní stroj, vřele doporučuji.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).