Domů » Bleskovky » O LG G6 je zájem. Předobjednávky šly v prvních dnech do desetitisíců

O LG G6 je zájem. Předobjednávky šly v prvních dnech do desetitisíců

40 000 předobjednávek za čtyři dny. Ve srovnání s Applem či Samsungem se tato hodnota nejeví jako jinak nadstandardní, pro LG je to však slibně vyhlížející ukazatel úspěchu a zdá se tedy, že se společnost svým zákazníkům s novým modelem G6 (první dojmy) konečně trefila do černého.

lg-g6-hero-main

Po nevydařeném modelu G5, o který mezi uživateli téměř nebyl zájem, tak konečně přichází nástupce, který by toto měl změnit. Model G6 byl na letošním MWC velmi vyhledávaným zařízením a první ohlasy jsou vesměs pouze pozitivní. I když zatím nebyla cena pro český trh přesněji stanovena, očekáváme, že se bude pohybovat okolo hranice 20 000 Kč.

LG G6: podrobné první dojmy

Největším konkurentem nového LG G6 bude bezpochyby Samsung se svými modely S8 a S8+, a Apple se svým iPhonem 8. Na zhodnocení, zda se vsázka na Snapdragon 821 u LG nakonec vyplatí, si budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Je ovšem jisté, že rok 2017 bude pro segment mobilních zařízení tím vůbec nejdůležitějším.

LG G6: modularitu vystřídal podlouhlý displej, skvělý fotoaparát a voděodolnost

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

10 komentářů

  1. Kazdy rok je pro mobilni zarizeni vzdy ten nejdulezitejsi :D

  2. Kdyby někdo věděl jak zde, u nás ve střední Evropě sehnat Korejskou variantu, dejte vědět. Zvuk je pro mě v telefonu skoro to nejdůležitější. A telefon je to skvostný.

  3. Víme už někdo dostupnost a cenu na našem trhu??

  4. To že G6 vyšel dřív než S8 a iPhone 8 je pro něj docela velká výhoda.

  5. Pane redaktor, jedná se prosim o bug systému? V příloze z youtube lze vidět jak se změní pozadí plochy po probuzení poklepáním displeje na černo.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).