LG G6: první dojmy z MWC 2017 (video)

LG G6

Přestože Mobile World Congress oficiálně začíná až v pondělí, společnost LG se rozhodla své trumfy odhalit na dnešní tiskové konferenci. Hlavním aktérem akce se stal smartphone LG G6, který zaujme výsadní postavení v portfoliu jihokorejské značky. Po nepříliš úspěšném pokusu s modulární konstrukcí se LG vrací ke klasické koncepci bez zbytečných výstřelků.

Zřejmě nejzajímavějším prvkem je 5,7“ FullVision displej s nezvyklým poměrem stran 18:9 a podporou funkce Alway On pro zobrazování stavových informací při vypnutém stavu. Kromě zobrazovacího panelu se největším lákadlem stane duální optika fotoaparátu s rozlišením 13 MPx a úhlem záběru až 125°.

Pro někoho může být zklamáním implementace čipsetu Snapdragon 821, nicméně po prvním minutách s LG G6 můžeme potvrdit, že nejde o žádný hendikep. Smartphone reaguje naprosto hbitě a bez sebemenšího zaváhání. Svůj podíl na tom nese 4GB operační paměť a skvěle odladěná nadstavba. Příjemným bonusem je voděodolná konstrukce a podpora rychlého nabíjení Quick Charge 3.0 od Qualcommu. Konzervativní část uživatelů potěší přítomnost 3,5mm audio konektoru a konektor USB-C pro datovou synchronizaci a napájení.Nepřehlédněte

LG G6: modularitu vystřídal podlouhlý displej, skvělý fotoaparát a voděodolnost

Autor článku blank
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Kapitoly článku