Domů » Bleskovky » Letošní Apple Watch 7 se zvětší. Jak to bude s velikostí displeje?

Letošní Apple Watch 7 se zvětší. Jak to bude s velikostí displeje?

S blížícím se představením chytrých hodinek Apple Watch Series 7 se množí také počet různých úniků a spekulací. Kromě výrazné designové proměny mají příští chytré hodinky od Applu také o něco povyrůst – řečí čísel je to konkrétně o jeden milimetr pro každou variantu.

Apple Watch Series 7 3
Koncept Apple Watch Series 7. Budou takto skutečně vypadat?

Místo 40mm a 44mm verze se v letošním roce máme dočkat 41mm a 45mm varianty. S nárůstem rozměrů a přechodu ze zakřiveného displeje na plochý vyvstala také otázka, zda se zvětšení hodinek pozitivně podepíše také na rozměrech samotného displeje.

apple watch displej sizes
V rámci Apple Watch Series 7 bychom se měli dočkat dalšího zvětšení displeje

Větší 45mm varianta má podle informací Bloombergu dostat displej o velikosti 1,9″ s rozlišením 396 x 484 pixelů. Společně s větším displejem mají přijít i tenčí rámečky. Podobného nárůstu by se měl dočkat také menší 41mm model, nicméně v jeho případě už Bloomberg není nikterak konkrétní.

apple watch 6 7 difference
Rozdíl mezi Series 6 a Series 7 by měl být viditelný

O zvětšení fyzických rozměrů se v kuloárech spekuluje již delší dobu, což notně nahrává jejich pravdivosti. Jestli tomu tak skutečně bude, bychom se měli dozvědět již brzy, konkrétně při představení nových iPhonů, jež je údajně naplánováno na 14. září.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).