Domů » Články » Letní soutěž o fitness náramky Fitbit Charge 2 a Alta HR

Letní soutěž o fitness náramky Fitbit Charge 2 a Alta HR

Aktuální letní počasí přímo vybízí k nejrůznějším sportovním aktivitám a přesně pro tyto účely se skvěle hodí fitness náramky od Fitbitu, které vám nabídnou dokonalý přehled o vašem pohybu, sportování a spánku. My jsme pro vás ve spolupráci s českým zastoupením značky Fitbit připravili lákavou soutěž hned o dva fitness náramky – Fitbit Charge 2 v ceně 4 180 Kč a kompaktní Fitbit Alta HR v ceně 3 990 Kč, o kterém díky kompaktním rozměrům při nošení na ruce téměř nebudete vědět.

O tom, že se jedná o skutečně povedené sportovní trackery, svědčí i velmi příznivá hodnocení v recenzích, ostatně i my na SMARTmanii jsme náramky Charge 2 (recenze) i Alta HR (recenze) chválili. A co musíte udělat, abyste se do soutěže zapojili? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a doufat, že se štěstí usměje právě na vás.

Ten, jehož správná odpověď dorazí 699. v pořadí, získá náramek Fitbit Alta HR v barvě Fuchsia (velikost Small). Náramek Fitbit Charge 2 v barvě Blue Silver (velikost Small) poputuje k tomu výherci, jehož správná odpověď dorazí 1299. v pořadí.

Fitbit Charge 2

Fitbit Charge 2 je fitness náramek s velkým množstvím chytrých funkcí, které využijete nejen při aktivním životním stylu, ale také při relaxaci a odpočinku. Náramek vám pomůže s cvičením, měřením tepové frekvence i monitoringem dalších pohybových aktivit či spánku. Charge 2 umí počítat nachozené kroky, vystoupaná patra nebo spálené kalorie. Také vás zvládne upozornit, že byste se měli začít hýbat, protože pohyb přece prospívá vašemu zdraví.

Fitbit Charge 2
Fitbit Charge 2

Na interaktivním OLED displeji kromě informací o datu a času umí zobrazovat také naměřené hodnoty a upozornit vás zvládne také na nové notifikace ve vašem smartphonu. Fitbit Charge 2 se skvěle hodí nejen pro měření běhu, ale také na cyklistiku, turistiku, fitness či lyžování.

Fitbit Alta HR

Fitness náramek Fitbit Alta HR láká na kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Díky tomu o něm při nošení téměř nebudete vědět. I přes své kompaktní rozměry se Alta HR může pochlubit výdrží až jeden týden, OLED displejem a možností přijímat notifikace z telefonu. Náramek je také odolný vůči stříkající vodě a dešti.

Fitbit Alta HR
Fitbit Alta HR

Stejně jako u Fitbitu Charge 2, i zde je samozřejmostí monitoring chůze, sportovních aktivit a spánku. V mobilní aplikaci si pak můžete přehledně zobrazovat naměřené výsledky a případně své výkony porovnávat s ostatními přáteli.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 25. července 2018, 09:00 a končí po dosažení 1299. správných odpovědí, nejpozději však 5. srpna 2018, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Náramek Fitbit Alta HR (barva: Fuchsia, velikost: Small) získá ten výherce, jehož správná odpověď dorazí 699. v pořadí. Náramek Fitbit Charge 2 (barva: Blue Silver, velikost: Small) poputuje k výherci, jehož správná odpověď dorazí 1299. v pořadí.

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru P. Novák (příklad) bude zveřejněno v samostatném článku na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

7. O své osobní údaje se při zapojení do této soutěže bát nemusíte – GDPR a ochranu osobních údajů nebereme na lehkou váhu. Jméno, příjmení a e-mailová adresa budou shromažďovány pouze po dobu konání soutěže za účelem kontaktování výherců. Po skončení soutěže budou veškerá data získaná během této soutěže odstraněna. Údaje nebudou použity k žádným marketingovým účelům.

8. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 699. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 700.).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž již byla ukončena. Výherce jsme zveřejnili v tomto článku.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.