Domů » Články » iWant v pátek otevře novou prodejnu: získejte Apple produkty se slevou

iWant v pátek otevře novou prodejnu: získejte Apple produkty se slevou

Stále nevíte, jak strávíte páteční odpoledne? Dál už nepřemýšlejte a navštivte na Andělu OC Nový Smíchov, kde iWant otvírá svou již devátou prodejnu v Čechách. A aby z nešťastného data udělali váš šťastný den, připravili mnoho slev, akcí a slosování o ceny.

iWant v Praze otevírá novou prodejnu
iWant v Praze otevírá novou prodejnu

Prodejna se odhalí přesně ve 13:00 hodin a za jejími dveřmi na vás čeká například sleva na iPhone SE, který pořídíte jen za 7 990 Kč nebo iPhone 7 32 GB za 13 490 Kč. Pro milovníky notebooků od Applu máme také dobrou zprávu. MacBook Air 128 GB zde koupíte za 20 990 Kč a MacBook Pro 128 GB jen za 29 990 Kč. Na všechny ostatní Apple produkty dostanete slevu 13 %. Pokud máte zájem o nákup na splátky, potěší vás, že je získáte s 0% navýšením.

A kde prodejnu přesně najdete? iWant se usídlil vpravo kousek od hlavního vchodu, hned za prodejnou Flying Tiger. Celou akcí vás provede moderátor Bob Švarc, kterého jistě znáte z Evropy 2. Pro zákazníky je také připraveno malé občerstvení.

Třešničkou na dortu je slosování o víkendový zájezd do Londýna pro dvě osoby od cestovní kanceláře Invia. Každá účtenka se automaticky zařadí do slosování a všichni zákazníci tak mají šanci vyhrát.

Když se navíc vyfotíte v iWant foto koutku, zařadíte se do slosování o nové Apple Watch. Vytvořte s přáteli zábavný snímek za použití mnoha rekvizit a zkuste své štěstí i vy.

Užijte si příjemné odpoledne na Smíchově s iWantem. Už pozítří!

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.