Domů » Bleskovky » iPhone 7 podle fanoušků: Tenké tělo bez výstupu na sluchátka (video)

iPhone 7 podle fanoušků: Tenké tělo bez výstupu na sluchátka (video)

V předchozích týdnech se objevila řada spekulací o chystaném iPhone 7, který by podle všeho měl přijít o klasický 3,5mm výstup pro připojení sluchátek; ta by se měla nově připojovat přes Lightning konektor.

Další zprávy naznačovaly, že telefon přijde o specifické plastové předěly antén na zadní straně a že by tělo mohlo být voděodolné. Na to by zákazníci mohli slyšet, zvláště když něco takového nyní opět chystá Samsung s novinkami Galaxy S7 a Galaxy S7 edge.  Ve hře je mimochodem také 256GB varianta, nicméně všechny tyto informace jsou zatím pouze v úrovni spekulací.

Šikovný designér Arthur Reis na základě dostupných informací vytvořil několik renderů a video, které naznačují, jak by jablečné novinky (iPhone 7 a iPhone 7 Plus) mohly vypadat. Plastové předěly antén sice na zadní straně stále zůstaly, Arthur je však namodeloval výrazně tenčí.

Do preiméry jablečných telefonů ještě zbývá spousta času, oficiálního představení bychom se tradičně měli dočkat až v průběhu září, nicméně určitě bude zajímavé se z odstupem času na tyto rendery podívat a porovnat, jak blízko se Arthur dokázal „trefit“.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments