Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » iPhone 7 podle fanoušků: Tenké tělo bez výstupu na sluchátka (video)

iPhone 7 podle fanoušků: Tenké tělo bez výstupu na sluchátka (video)

V předchozích týdnech se objevila řada spekulací o chystaném iPhone 7, který by podle všeho měl přijít o klasický 3,5mm výstup pro připojení sluchátek; ta by se měla nově připojovat přes Lightning konektor.

Další zprávy naznačovaly, že telefon přijde o specifické plastové předěly antén na zadní straně a že by tělo mohlo být voděodolné. Na to by zákazníci mohli slyšet, zvláště když něco takového nyní opět chystá Samsung s novinkami Galaxy S7 a Galaxy S7 edge.  Ve hře je mimochodem také 256GB varianta, nicméně všechny tyto informace jsou zatím pouze v úrovni spekulací.

Šikovný designér Arthur Reis na základě dostupných informací vytvořil několik renderů a video, které naznačují, jak by jablečné novinky (iPhone 7 a iPhone 7 Plus) mohly vypadat. Plastové předěly antén sice na zadní straně stále zůstaly, Arthur je však namodeloval výrazně tenčí.

Do preiméry jablečných telefonů ještě zbývá spousta času, oficiálního představení bychom se tradičně měli dočkat až v průběhu září, nicméně určitě bude zajímavé se z odstupem času na tyto rendery podívat a porovnat, jak blízko se Arthur dokázal „trefit“.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

11 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  No tak doufejme, že taková hrůza se nikdy nestane :D

  • Jakmile je to od „fanoušků“, tak je to vždycky děs, hrůza a čisté psycho. Dovedeš si představit někoho z místních diskutérů, kteří neví nic o technologii, UI, UX, byznysu, že by dokázali dát dohromady něco, co má hlavu a patu? Akorát Windows Phone je mrtvý :)))

  • Proč? Běžnému uživateli přístroje s přístupem „out of box“ je úplně jedno, kam sluchátka zapojí. Ti co užívají BT sluchátka budou nadále používat svá BT sluchátka. Ti co užívají Line out přes dock jej budou používat nadále. No a my, co máme svá 3,5jack sluchátka budeme muset použít redukci nebo poslouchat z něčeho jiného (což min. z ekonomického hlediska dává tak jako tak smysl). Já bych to s tou prozatím teoretickou ztrátou 3,5 jacka neviděl až tak černě.

   • Je to tak, Applista si do pytle s redukcemi, přechodníky a dalšími kablíky prostě přidá další.

   • Proč? Ty sluchátka v balení budou jistě připojitelná bez redukce.

   • Johny (neregistrovaný)

    uni> nebavim se teď o tom že neni důvod a ani nic nenaznačuje,že iphone bude bez jacku. Jde o to, že ten design je hnusnej (tlačítka, umístění foťáku, divnej bumper edge vzhled…). A sluchátka jako samostatné špunty? Tak to je věc, kterou doufam NIKDY nebudu nucenej používat. Už teď mam problem kolikrát hledat kabelový a do toho ještě hledat každej špunt zvlášť? Stejně tak, AMOLED displej? Nedam si.

    steelspace: nech si své ironické poznámky, nemáš na to kapacitu abys nepůsobil leda trapně.

   • Johny (neregistrovaný): Aha, tak to sorry, mě fanouškovské rendery apod. moc nezajímají, to je mlácení prázdné slámy tak jako tak. Spíše je zajímavé, jak na první pohled zní „šokující“ odstranění takové entity, jako je 3,5″ jack. Ale když se nad tím člověk zamyslí….
    Evoluce je jasná, běžná placka pro masy (což např. iPhone jednoznačně je) tak jako tak směřuje k stavu bez kabeláže a slotů. Zkrátka monolitický kus něčeho, do čeho zadáš ID a ono se to naplní obsahem.
    Ostatně, u laptopu zrovna Apple k tomuto chybí jen dva krůčky:)

 2. Xzeit (neregistrovaný)

  By mě zajímalo to, jak bude řešeno nabíjení přes kabel, když budu chtít zároveň poslouchat hudbu přes své drátové sluchátka…

  • Třeba bude iPhone bez 3,5″jacka zároveň iPhone, který bude mít bezdrátová sluchátka. Navíc „na stole“ není mobil primární přehrávač. Tím je něco většího (laptop, desktop, tablet, hifi….). A snad tu hoďku v nejhorším tedy vydržíš no. Pokud jsi TAKOVÝ milovník hudby, jistě ji provozuješ jinak, než zrovna z telefonu, kterému bude furt docházet šťáva a ještě přehrává s hromadou kompromisů:)

   • xzeit (neregistrovaný)

    Proč zrovna na stole že…co třeba ve vlaku, v autě….ne, absence 3,5 jack je prostě na pytel…

   • xzeit (neregistrovaný): Ve vlaku na zásuvce? Kolik lidí to tak má? V autě zapojuješ audio soustavu do jacka? Uf….

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel