Domů » Bleskovky » iPhone 7 a 7 Plus mají údajně dostat až 256 GB vnitřní paměti

iPhone 7 a 7 Plus mají údajně dostat až 256 GB vnitřní paměti

Spekulace o výbavě budoucích iPhonů neutichají. V tomto týdnu se objevily zprávy, že těla chystaných jablečných telefonů mají být voděodolná a mají postrádat typické plastové předěly pro průchod signálů bezdrátových sítí (více informací). Nejnovější informace pocházející z čínských zdrojů nám dávají nahlédnout pod kapotu.

 
Ilustrační obrázek 

iPhone 7 a 7 Plus mají například dostat větší vnitřní úložiště, nejvyšší model se má chlubit 256 GB. Je tedy dost možné, že Apple po letech upustí od 16GB varianty, která není vhodná pro neustále se zvětšující velikosti aplikací, her a fotografií. Narůst má také kapacita baterie, u iPhonu 7 Plus má činit 3 100 mAh, což je o 13 procent více, než u současného modelu. Sáhneme-li ke starším spekulacím, hovoří se také o absenci domovského tlačítka Touch ID, jehož funkce (včetně čtení otisků prstů) má převzít samotný displej. Chybět má také 3,5mm jack na sluchátka, jehož funkci zastoupí lightning konektor.

   

iPhony 7 a 7 Plus budou s největší pravděpodobností představeny v září, nicméně již v dubnu by měl mít premiéru 4″ iPhone 6c. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
45 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments