Domů » Bleskovky » Samsung vyložil karty na stůl: Nové video potvrzuje voděodolnost Galaxy S7 a S7 edge

Samsung vyložil karty na stůl: Nové video potvrzuje voděodolnost Galaxy S7 a S7 edge

Společnosti Samsung se v letošním roce příliš nedaří udržet tajemství ohledně nadcházejících modelů, jejichž představení je naplánováno už na tuto neděli. S poměrně velkým předstihem známe téměř kompletní specifikace. Mezi nejčerstvější podklady patří produktový teaser, který láká na novinky Galaxy S7 a Galaxy S7 edge.

Indonéská pobočka na svůj Youtube kanál vypustila video, jenž stvrzuje dřívější spekulace ohledně voděodolné konstrukce splňující certifikaci IP67. To bude v praxi znamenat, že oba vlajkové modely půjde používat například v dešti či při fotografování pod vodní hladinou. Samsung očividně naslouchal svým věrným zákazníkům a tuto schopnost opět začlenil do výčtu specifikací.

Ve videu je dále kladen důraz na bezdrátové nabíjení, které bude opět rychlejší a do plné kapacity se Galaxy S7 nabije za 2 hodiny, Galaxy S7 edge by to mělo trvat o 20 minut déle. Opomenut nebyl ani fotoaparát, který má vynikat pořizováním snímků za zhoršených světelných podmínek. Ten s nejvyšší pravděpodobností nabídne 12Mpx snímač typu BRITECELL s optickou stabilizací obrazu a skvělou světelností f/1.7. Zda si Samsung schovává ještě nějaká esa v rukávu, se dozvíme 21. února v Barceloně, kde nebude chybět ani naše redakce.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments