Domů » Bleskovky » iPad Pro 2019 má dostat stejný fotoaparát jako letošní iPhony. Bude vypadat takto?

iPad Pro 2019 má dostat stejný fotoaparát jako letošní iPhony. Bude vypadat takto?

Apple už zanedlouho představí nové iPhony a možná i další hardware. Spekuluje se, že před letošními Vánoci má přijít i s novým MacBookem Pro, hodinkami Apple Watch z jiných materiálů, a také s novými tablety – základním iPadem a zbrusu novým iPadem Pro. Druhý jmenovaný by měl údajně dostat stejnou konfiguraci fotoaparátů jako letošní vrcholový iPhone.

ipad pro 2

iPad Pro 2019: fotoaparát jako iPhone 11

Redakce německého serveru WindowsUnited tak na základě těchto spekulací nechala vytvořit rendery znázorňující možnou podobu letošního iPadu Pro. Na obrázcích je k vidění kombinace stávajícího designu s rovnými boky a nového vzhledu fotoaparátu, který má tvořit čtvercový fotomodul se třemi čočkami umístěný do levého horního rohu tabletu. iPad Pro si má ponechat velmi tenké tělo, i piny na zadní straně pro připojení externí klávesnice.

[Exklusiv] iPad Pro 2019: Wunderschöner Blick auf Apples Tablet mit iPadOS

Nový iPad Pro dostane nový čipset Apple A13X, avšak největší změna se odehraje na poli operačního systému, namísto iOS 13 dostane nový systém iPadOS se spoustou nových funkcí, které opět tablety iPad přiblíží více k tradičním počítačům.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.