Domů » Bleskovky » Apple oznámil, kdy představí letošní iPhony. Těšme se na inovace a nové barvičky

Apple oznámil, kdy představí letošní iPhony. Těšme se na inovace a nové barvičky

A je to oficiální. Apple před malou chvílí zveřejnil datum očekávané tiskové konference, která přinese nové iPhony a možná i další hardware. Keynote se odehraje v očekávaný termín, tedy v úterý 10. září v 19:00 našeho času.

apple invite

Mottem akce je „By innovaton only“, jablečné logo je vyvedeno v několika barvách, které by mohly naznačovat nové barevné varianty nástupce iPhone Xr. Své pokračovatele ale dostanou i loňské vlajkové iPhony Xs a Xs Max, přičemž minimálně jeden z nich by měl do názvu dostat označení „Pro“. Od nových iPhonů se očekává stejný design přední strany, avšak kompletně přepracovaná záda s novými fotoaparáty. Samozřejmostí je také výkonnější procesor, spolehlivější Face ID a údajně se také dočkáme podpory reverzního bezdrátového dobíjení.

Apple toho chystá mnohem více

Apple údajně ještě letos před Vánoci představí i další hardware – hodinky Apple Watch v titanovém a keramickém provedení, nový 16″ MacBook Pro či nový základní iPad a iPad Pro. V tuto chvíli ale není jasné, zda k premiéře využije zářijovou tiskovku, nebo si pro některé ze zmíněných produktů vyhradí speciální premiéru někdy v říjnu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments