Domů » Bleskovky » Apple oznámil, kdy představí letošní iPhony. Těšme se na inovace a nové barvičky

Apple oznámil, kdy představí letošní iPhony. Těšme se na inovace a nové barvičky

A je to oficiální. Apple před malou chvílí zveřejnil datum očekávané tiskové konference, která přinese nové iPhony a možná i další hardware. Keynote se odehraje v očekávaný termín, tedy v úterý 10. září v 19:00 našeho času.

apple invite

Mottem akce je „By innovaton only“, jablečné logo je vyvedeno v několika barvách, které by mohly naznačovat nové barevné varianty nástupce iPhone Xr. Své pokračovatele ale dostanou i loňské vlajkové iPhony Xs a Xs Max, přičemž minimálně jeden z nich by měl do názvu dostat označení „Pro“. Od nových iPhonů se očekává stejný design přední strany, avšak kompletně přepracovaná záda s novými fotoaparáty. Samozřejmostí je také výkonnější procesor, spolehlivější Face ID a údajně se také dočkáme podpory reverzního bezdrátového dobíjení.

Apple toho chystá mnohem více

Apple údajně ještě letos před Vánoci představí i další hardware – hodinky Apple Watch v titanovém a keramickém provedení, nový 16″ MacBook Pro či nový základní iPad a iPad Pro. V tuto chvíli ale není jasné, zda k premiéře využije zářijovou tiskovku, nebo si pro některé ze zmíněných produktů vyhradí speciální premiéru někdy v říjnu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
stalkerpetr
Uživatel
stalkerpetr
Offline

To zas budou „inovace“ :D

MrViki
Uživatel
MrViki
Offline

Tak akorát, aby drželi náskok před konkurencí a nejlepší pozici na trhu co se týká zisku.

uni
Uživatel
uni
Offline

Trefně řečeno 😊

Menty
Uživatel
Menty
Offline

uni: Kupuješ letos konečně? :)

Mag.net
Uživatel
Mag.net
Offline

Tak akorát, aby zase iovce hýkaly blahem nad novými invalidními emoji:-D

uni
Uživatel
uni
Offline

Menty: Nee, letošní rozpočet „na hračky“ spolkl upgrade herního PC:) Pokud nedojde k nějaké likvidaci současného stroje, není výměna v plánu.

xzeit
Uživatel
xzeit
Offline

Uni: co jsi upgradoval?

uni
Uživatel
uni
Offline

RX 580 4GB -> RX 5700XT, 1080p ultrawide -> 1440p ultrawide, RAM 8GB -> 16GB.
Co potkalo tebe či co zvažuješ?

xzeit
Uživatel
xzeit
Offline

Já upgradoval před rokem 😁. Původní Intel Core 2 Duo E6600 grafiku už nevím, byla tam nějaká slabší se záměrem na upgrade. Ten přišel na GF 9600 GT která se rozhodla v průběhu času odejít. Momentálně je tam 750 Ti a na P965 jsem napasloval poslední CPU který šel Intel Core 2 quad Q9550 a pomohlo to fest. Takže uprgrade PC z roku 2007. Celé ve fractal Design R3 a 8GB, víc slotů nemám 😁 Gigabyte p965 dq6 jinak.

Dealler
Uživatel
Dealler
Offline

Jenomže oni žádnej náskok nemaj, tak nevim co si chtěj udržovat.

uni
Uživatel
uni
Offline

xzeit: No, to je tak na 720p hraní a vlastně bych to dnes už nenazval ani herním či desktop PC:)

uni
Uživatel
uni
Offline

xzeit: A jestli jsi to chtěl brát jako inspiraci, tak s tvým aktuálním strojem prakticky zbytečně, páč max vyjma case ti nezbude do nového stroje asi opravdu nic:)

xzeit
Uživatel
xzeit
Offline

Uni, no to vím taky, že mi nezbude nic. A není to na 720,ale na 1920×1080 úplně v pohodě. Rozjezdu GTA 5 na lepší nastavení grafiky.. Cca médium až high. CPU tomu neskutečně pomohlo. Je to herní stroj, fifa 2019 tam jede krásně.

uni
Uživatel
uni
Offline

xzeit: Tak GTA 5 je 6 let stará hra, technologicky v podstatě 10 let, s jednoduchou geometrií, ořezaným renderováním a bez dynamického nasvícení. Zato prasácky napsaná (využije tak dvoujádro?). V podstatě stačí, aby modeři posunuli grafiku na aktuální úroveň a nestačí na to pomalu ani komp z NASA:) Předešlý díl jede i na mobilech….
Nároky FIFY pravda neznám, ale pokud je situace stejná jako u NHL, kde se 5 let nadává na zastaralý engine (vs konzole), tak tam bude situace asi dost obdobná.

xzeit
Uživatel
xzeit
Offline

GTA 5 na 2 jádru nejelo. 4 jádro tomu dalo dech.

uni
Uživatel
uni
Offline

xzeit: No upřímně jsem po tvém dotazu upřímně opravdu čekal relevantnější diskusi…. ale taková klasika zde že😊

xzeit
Uživatel
xzeit
Offline

A o čem chceš diskutovat? Ptal jsem se na upgrade PC co jsi tam dával 😁 a zmínil jsem se o mém upgradu PC. Nic víc 😁. Relevantnejsi diskuzi jakože v čem? Já upgradoval pc z roku 2007 které mělo první Core 2 Duo, resp. budu li se bavit o možném upgradu na stávající desce, je to právě CPU, které jsem sehnal za nějakých 800 a které už možná nikdy neseženu. Takže poslední upgrade na stávajícím základu po cca 12ti letech. + RAM a ulnou náhodou jsem sehnal 2 stejně moduly do páru.

uni
Uživatel
uni
Offline

xzeit: OK OK. Jen mi přijde spojovat výraz „upgrade“ a „C2(4)D“ do diskuse v roce 2019 úplně mimo. Faktem je, ze vzhledem k aktuální situaci Intelu je to vlastně poslední relevantní platforma 😁

uni
Uživatel
uni
Offline

xzeit: eh, C2Quad… 😊

xzeit
Uživatel
xzeit
Offline

Uni: počkej, to mi jako chceš naznačit, že přechod z Core 2 Duo na Core 2 Quad není upgrade? 😂 Že zvýšení RAM ze 4 na 8 GB není upgrade? Že výměna grafiky 9600 GT na 750Ti není? I kdybych to udělal v roce 2050, tak to bude upgrade a právě to je ta výhoda modularniho PC, samozřejmě dneska už se socket 775 nedělá a ani cpu do něj,ale lze sehnat starší cpu a jestli jsem měl Core 2 Duo a teď core 2 quad, tak věř a nebo ne, sám jsem čuměl, jak to pomohlo. Zapomněl jsem zmínit, že… Číst vice »

Ondrys
Anonym
Ondrys
Offline

Inovace, nove barvicky a emoji. :)

cosworth
Uživatel
cosworth
Offline

a možná přijde i kouzelnik